دانلود کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی

کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی به قلم محمدرضا سرایی، داستان و حکایتی واقعیت‌مند است که نوشته‌هایش در پس پرده‌ی نانوشته‌ها و ناگفته‌ها کوتاه می‌ماند.

این کتاب روایت‌گر زندگی عاطفی و نانوشته‌ای از دیار هستی در این دوران نیستی است. متن‌هایی که نوشته‌هایش در سکوتی مطلق نانوشته مانده و نثرهایی که تک تک کلماتش در پی به سرانجام نرسیدن حرف‌های مهربان به مهربانو، تسلیم نهایت نشده است.

روایتی که شروعی خاص بر نهادینه کردن صداقت در عاطفه و نه سیاست در احساس به خود دیده است. حکایتی که با لبخندی معصوم چشم به جهان گشوده و تندیسی زیبا از گران‌بهای عشق برای وجودیت آدمی ساخته است؛ اما غافل از سایه‌ی سنگین روزگار در رسم بد دوران.

روزگار عجیب و دوران غریبی است. غربتی که مفهومش آن‌چنان نامفهوم است که آدمی را در عمق خود سرگردان کرده و دورانی که نه به ساختارگرایی سنتی وابسته است و نه چنگی به ساختارشکنی مدرن می‌زند. معانی گنگ در تعاریفی معلوم و منطقی بر مبنای خوبی اما در باطنی نه چندان سپید وجود دارند.

در بخشی از کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی می‌خوانیم:

استرس بسیار زیادی در درونم شکل گرفته بود. خطوط ذهنی‌ام تداعی برنامه‌های گوناگونی از نحوه برگزاری جشن بود. در واقع قصدم بر این بود که زیباترین، خاطره انگیزترین و ناب‌ترین ابراز عشق را در هر ثانیه از روز به مهربانو هدیه کنم. اولین دیدار عاطفی ما با پیشنهاد شروع رابطه‌ای عمیق...

ذهنم عجیب درگیر آن روز بود. شبانه روز در این فکر بودم، کاری را انجام دهم که مشابه دیگران نباشد، فرق داشته باشد، خلاقیّت داشته باشد. در واقع خلاقیت توانایی بود که در من به وفور مشاهده می‌شد. انگیزه‌ای در رهن قابلیت فردی که ارتباط زیادی با نبوغ دارد. بروزی متنوع از استعداد پرتکرار که فخر خاص بودن را به رخ می‌کشد. غروری افتخارآمیز از جنس مهارت‌های شخصی به معنای بی‌نظیر قابلیّت.

بالاخره موعود فرا رسید و تلاش‌های من در اجرای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن جشن روز عشق، به ثمر نشست... نگاهم را متوجه حرکت عقربه‌های ساعت کردم. زمان خیلی سریع سپری می‌شد. ثانیه‌ها یکی پس از دیگری از هم پیشی می‌گرفتند، گویی همه کائنات عالم، دست در دست هم نهادند تا روز را هر چه سریع‌تر به شب برسانند. نمی‌دانم چه بر سر حال و احوال کودک درونم آمده بود. اشتیاق نظاره کردن چشمان مهربانو و ذوق حس کردن لطافت دستان او، مرا در تالابی از بی‌قراری و اضطراب اسیر می‌کرد. عجبب درگیر مهربانو شده بودم. درک حقیقی مفهوم عشق، تازه بر من نمایان شده بود. عشقی که فاصله‌ای است میان دو نفرت اما با رنگی متفاوت که نمودی از لذتی دردناک دارد.

فهرست مطالب

مقدمه
10 ماه و 25 روز زندگی
در 273 مین روز از زندگی

 ۵۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6252-33-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی

برای دانلود کتاب با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  با من بمان در 10 ماه و 25 روز زندگی
asma fst
۱۳۹۷/۱۱/۳
عاشقانه بود. ولی کاش ساده تر و روان تر نوشته میشد. اتفاقی نمیفته اگه ساده بنویسین. قشنگ تر و جذابتر هم میشه. ممنون
مهدى صابریان
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
کاش دوستان فکر نمى کردن که هر چى کمتر ساده بنویسن نویسنده بزرگترى هستن!!!
من که با خوندنش وقت خودمو تلف کردم
نسرین محمدی
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
از نظر من برا دانش آموزانی که دنبال رمان کوتاه برای ادبیاتشون می خوان خوبه ولی درحال معمول بد نیس🤗
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)