دانلود کتاب با هم زیستن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب با هم زیستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب با هم زیستن

کتاب با هم زیستن به قلم جولیا کرین، همراه با روایتی جذاب و خواندنی داستان زندگی کیگان و حوادثی که برایش رخ می‌دهد را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب با هم زیستن (Coexist: Keegan's chronicles) می‌خوانیم:

کیگان با صدای دست‌های کوچکی که به در می‌خورد و صدا می‌زد - «کی-کی-کی! بیدار شد.» آه. او پتو را روی سرش کشید. چرا به واریک یاد داده بود چطور در بزند؟ این کار فقط وقتی جالب است که او در اتاق تدیوس را بزند. با این حال واریک به‌ قدری خواستنی بود که کیگان نمی‌توانست در برابرش مقاومت کند و طولی نکشید که تسلیم شد و در را برایش باز کرد.

برادر کوچولویش دوید داخل اتاق و با او روی تخت رفت. واریک معمولاً صبح‌ها خیلی شاد بود و نمی‌شد از دستش عصبانی ماند. وقتی از تخت بالا رفت آی‌پدش را برداشت و آهنگ سی ثانیه تا مریخ را گذاشت. با اینکه هنوز ده ساعت تا کنسرت باقی مانده بود اما او از همین حالا هیجان داشت.

بالاخره دو ساعت بعد از آن کیگان تلو تلو خوران از پله‌ها پایین رفت و متوجه شد هر دو خاله‌اش برای سر زدن به آن جا آمده‌اند. دیدن سه خواهر با هم عجیب بود؛ آن‌ها خیلی شبیه هم بودند و در عین حال هر کدام با دیگری فرق‌هایی داشت. هرسه‌ی آن‌ها صورتی گرد و چشمان آبی داشتند اما تفاوت‌های ظریفی در لب‌ها و بینی‌شان وجود داشت.

البته موهای هر سه‌شان هم با هم فرق می‌کرد. موهای بریجید، بلند و تیره و موج‌دار بود. کتی موهای خرمایی بلند و مجعد داشت و مادرش تازگی‌ها موهای زنجبیلی‌اش را مدل کوپ کوتاه کرده بود. کیگان خوشحال بود که فقط برادر دارد. نمی‌خواست با خواهرهایش سر و کله بزند. الان به نظر می‌رسید که آن سه نفر با هم خوب کنار می‌آیند اما همیشه وقتی با هم در یک اتاق بودند مشکلی بین‌شان پیش می‌آمد. خسته‌تر از آن بود که به صحبت‌های آن‌ها توجه کند؛ همراه واریک رفتند و روی مبل دراز کشیدند.

 ۱۴۸ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-98257-3-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب با هم زیستن

برای دانلود کتاب با هم زیستن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  با هم زیستن

نظرات کتاب با هم زیستن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.