دانلود کتاب بدستش بیاور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بدستش بیاور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بدستش بیاور

کتاب بدستش بیاور تالیف گری واینر چاک، در حال حاضر جزء ده کتاب پرفروش دنیا در زمینه بازاریابی اینترنتی است. این اثر به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را در عصر جدید برای رسیدن به موفقیت انتخاب کنید.

بدون شک استفاده از پتانسیل‌های موجود در عرصه تکنولوژی‌های جدید و فضاهای مجازی عصر حاضر در عرصه کسب و کار از الویت‌های اجتناب ناپذیر جوامعی است که نمی‌خواهند از عرصه رقابت جهانی اقتصاد عقب بیفتند. صرف نظر از اینکه تعدادی از ابزار فوق به دلایل مختلفی از لحاظ حفظ امنیت روانی واخلاقی و سیاسی درکشور ما تحت کنترل و نظارت می‌باشند و بعضا نیز کارآیی لازم را ندارند اما فی نفسه وجود این ابزار را نباید نادیده گرفت بلکه باید به هر نحو ممکن از آنها درجهت اهداف مثبت در کسب و کارمان استفاده کنیم.

کتاب بدستش بیاور ترجمه کتاب Crushing it اثر جان گری وی است. وی یکی از موفق‌ترین مربیان و صاحب نظران در حوزه شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی دنیا است که تاکنون چندین کتاب از وی در ایران به چاپ رسیده و آقای بهبهانی که از فعالان عرصه بازاریابی اینترنتی کشور‌مان می‌باشد این اثر را ترجمه و با رعایت کلیه موازین و پارامترهای لازم بومی‌سازی نموده به نوعی که جویندگان عرصه کسب وکارهای مجاز‌ی بتوانند با قابلیت‌های موجود درحوزه بین‌المللی آشنا شده و در جهت اهداف بهینه از آن استفاده کنند.

شما در کتاب بدستش بیاور خواهید آموخت که چگونه کشتی خود را در دریای بی کران دنیای دیجیتال برای ایجاد یک کسب و کار موفق و ساخت یک برند شخصی ممتاز، به آب بیاندازید و آن را بر اساس علایق‌تان در هر مسیری که دوست دارید هدایت کنید، تا زمانی که مقصد خود را بیابید. شبکه‌های اجتماعی همچون فیسبوک، توئیتر، فلیکر همانند کشتی‌هایی امروزی هستند که شما را در این دریای بی کران حرکت می دهند، به شما اجازه می دهند تا علاقه و اشتیاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، خود را از تمامی رقبایتان متمایز کنید، و بیشترین مخاطب ممکن را برای برند خود جذب کنید.

در پایان، این کتاب در مورد چگونگی به دست آوردن یک میلیون دلار نیست، اگرچه می‌توانید برای این منظور نیز مورد استفاده قرار بگیرد. هدف اصلی اثر حاضر، توانمند ساختن شما با تلاش برای حرکت به سوی علایقتان در زندگی و تضمین خوشبختی شماست. کسب و کار لزوما به معنای درآمدزایی نیست. اگر اینگونه فکر می‌‌کنید خیلی زود ورشکسته خواهید شد. اگر تا پیش از مطالعه این کتاب با تعریف ابزارهای مختلف بازاریابی اجتماعی آشنا بوده باشید، می‌توانید تمرکز خود را از همین حالا برا اهداف بزرگتری معطوف کنید. فراموش نکنید، وقتی وارد این دنیای گسترده می‌شوید، ممکن است خیلی زود اولویت‌های خود را گم کنید و آن چیزی را که واقعا اهمیت دارد به دست فراموشی بسپارید.

محمود بهبهانی بیش از شش سال بصورت حرفه‌ای در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت می‌کند. او درباره کتاب بدستش بیاور می‌گوید:

وقتی که ترجمه کتاب "فرصت ها را بدست بیاورید" به پایان رسید، واقعا خوشحال بودم. چون می‌دانستم دقیقا مباحثی که در کتاب مطرح می‌شود، مباحثی است که واقعیت امروز جامعه‌ی ما می‌باشد. دقیقا شرایط کنونی کشورمان را تا حدود زیادی در این کتاب دیدم. ولی وقتی کتاب را کامل بررسی کردم، متوجه شدم بخشی از آن برای ایرانی‌ها کارایی ندارد. در واقع مباحث مطرح شده بومی نیستند. بطور مثال وقتی در بخشی از کتاب به معرفی شبکه اجتماعی توییتر پرداخته می‌شود، من تصمیم گرفتم که بعد از ترجمه کتاب، بخش‌هایی از آن را بومی‌سازی کنم.

در بخشی از کتاب بدستش بیاور می‌خوانیم:

تا چه اندازه دوست دارید به اهداف خود دست پیدا کنید؟ آیا این موضوع ذهن شما را مشغول کرده است؟ آیا شب ها را تا صبح به اهداف و آرزوهای خود فکر می کنید؟ می‌خواهید هر آنچه در توان دارید برای رسیدن به اهداف‌تان انجام دهید؟ اگر چنین است، بخت با شما یار بوده است. چرا که در زمانه‌ای زندگی می‌کنید که هر فردی با خودباوری و صبر می‌تواند به آرزوهای بزرگ زندگی خود دست پیدا کند.

سه سال پیش من فردی بودم که در زمینه‌ی فناوری مهارت‌های بسیار محدودی داشتم و تنها با استفاده از شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توئیتر و تامبلر، توانستم برای خود یک برند تجاری دست و پا کنم و سود زیادی از آن به دست آوردم. در آن زمان، افراد بسیاری حاضر به پذیرفتن تغییرات روزافزون زمانه‌ی خود نبودند و اگر من در آن زمان به شما می‌گفتم که تنها با داشتن علاقه و اشتیاق به انجام یک کار می‌توانید ثروتمند شوید و به خوشبختی دست پیدا کنید، احتمالا برایتان قابل باور نمی‌بود.

اما امروز فرصت‌های بی‌شماری وجود دارند و هنوز جامعه آن طور که باید قابلیت‌های دنیای جدید و کسب و کار اینترنتی را درک نکرده است. بنابراین زمان مناسبی است برای اینکه من داستان خود را برای مخاطبانم تعریف کنم...

 ۱۵۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-116-794-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۸۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشرمقدمه مترجم (مدرس و مشاور بازریابی اینترنتی)
(1) علاقه مهمترین اصل است
(2) موفقیت با استفاده از ژن خودتان
(3) برند شخصی خود را بسازید
(4) دنیایی کاملا متفاوت
(5) محتوای با کیفیت تولید کنید
(6) قالب خود را انتخاب کنید
(7) آن را واقعی کنید... خیلی واقعی اعتبار
(8) ساختن اجتماع: حفر کردن یک خندق اینترنتی برای خود
(9) بهترین استراتژی بازاریابی اهمیت دهید!
(10) کاری کنید دنیا گوش کند
(11) شروع به پول‌سازی کنید
(12) با آن کنار بیایید
(13) میراث شما از درآمد شما اهمیت بیشتری دارد
پیوست الف
پیوست ب
یادداشت پایانی

راهنمای دانلود کتاب بدستش بیاور

برای دانلود کتاب بدستش بیاور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بدستش بیاور

نظرات کتاب بدستش بیاور

وحید رشیدی
۱۳۹۸/۵/۱۱
دوستان این کتاب در ایران کاربردی نداره. در ضمن مال چند سال پیشه. اطلاعاتش قدیمیه. نخرید که پولتون رفته. میگی نه؟ امتحان کن. بدترین چیزی بود که خوندم. این یک ستاره‌هایی هم که دادم فقط بخاطر اینه که میخام نظرم ثبت بشه وگرنه اصلا ستاره نمیدادم. دوستانی که به به و چه چه کردید: این مقاله در واقع، نه چرا کتاب، 1000 تومن می‌ارزه. مردم رو گول میزنین با تعریف الکیتون؟ شما یا تا حالا کتاب نخوندین، یا سفارشی اومدین تعریف کردین.
مهدی شریفی
۱۳۹۸/۸/۲۰
به نظر من در استفاده از این کتاب میتونید شبیه سازی رو انجام بدید. مثلا در مورد توییتر صحبت کرده ولی میشه اون رو به اینستاگرام یا تلگرام بست داد و از نکاتش اونجا استفاده کرد. سپاس از آقای بهبهانی عزیز بخاطر ترجمه این کتاب
حسین شیرمحمدی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
سلام من فیزیکی این کتاب را خوندم واقعا جالب بود. گری واینر چاک فوق العاده است. این کتاب سرنخ‌های خوبی به شما می‌دهد. حتی اگر فقط یک سرنخ بگیرید.
مشاهد همه نظرات (۹)