دانلود کتاب بدهکار باش!!!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بدهکار باش!!! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بدهکار باش!!!

اگر می‌خواهید از شر بدهی‌های مالی خود خلاص شوید، کتاب بدهکار باش!!!، تالیف علی اکبر داوری، را بخوانید و  آینده‌ای دلخواه را بسازند. همچنین به پله‌های بالاتر مالی ترقی کنید. در این کتاب با مدل بدهی خوب برای کسب دارایی و درآمد آشنا می‌شوید. پس بدهی بد را تسویه کن، بدهی خوب را افزایش بده!

شاید دانستن همین نکات ساده به شما کمک کند تا به سرعت از منجلاب بدهی و ورشکستگی بیرون بیایید حتی اگر بدهی‌های شما کم است ولی مدت طولانی شما را گرفتار کرده است، کتاب بدهکار باش!!! (owe you) راهنمایی خوبی است. راهنمای عملی و کاربردی برای خلاصی از شر بدهی و رسیدن به استقلال مالی

هدف از تولید یک اثر، رفع نیاز از خواننده‌ی آن اثر در موضوعاتی که انتخاب کرده است و این رفع نیاز می‌تواند در زمینه‌ی علمی، هنری و یا فنون باشد؛ در غیر این صورت مطالعه‌ی کتاب جز اتلاف وقت ثمری ندارد.

به همین جهت کتاب بدهکار باش!!! گرچه خود کلمه‌ی بدهکار در ابتدای امر باعث رنجش خاطر هر خواننده‌ایست ولی با تکنیک‌های نویی که در این کتاب بیان شده می‌توان جنبه‌های مثبت آن را هم پیدا کرد.

علی اکبر داوری در این کتاب سعی و تلاش کرده که چگونه می‌توان با فراگیری فنون مختلف و راهکارهای ساده از کلمه‌ی بدهکار آنقدر هم واهمه نداشت. به همین جهت برای همه‌ی کسانی که با این کلمه یعنی «بدهکار» سر و کار دارند خواندن کتاب بدهکار باش!!! مفید است.

کتاب حاصل سال‌ها تجربه در بازار ایران و مطالعه مطالب علمی است. نویسنده کتاب بدهکار باش!!!، در گذشته طعم بدهی و ورشکستگی را چشیده است و توانسته از این مرحله با سربلندی گذر کند و در ادامه دارایی و درآمد مناسبی را از ایجاد بدهی خوب کسب نماید.

شیوه‌ای که پیش روی شماست توسط علی اکبر داوری و اطرافیانش امتحان شده است.

علی اکبر داوری درباره کتاب می‌گوید: افراد فراوانی را مشاهده می‌کنم که در بدهی بد فرورفته‌اند و به دنبال راه صحیح می‌گردند ولی متأسفانه راه‌حل‌های مؤثری در کتاب‌های گوناگون ندیده‌ام. از این جهت بر آن شدم تا فرآیند نجات از بدهی مالی تا رسیدن به استقلال مالی را در این کتاب مکتوب نمایم تا همگان بتوانند از این کتاب بهره وافر ببرند.

مطالب کتاب بدهکار باش!!! گام‌ به‌ گام با شما همراهی می‌کند و مسیر شروع و پایان را به شما نشان می‌دهد.

نتایج پس از خواندن بدهکار باش!!!:

به آرامش می‌رسید
فرصت انتخاب می‌یابید
از تصمیمات مشروط خلاص می‌شوید
کنترل امور مالی‌تان را به دست می‌گیرید
می‌توانید پس انداز نمودن را شروع کنید
می‌توانید از پول برای درآمد بیشتر بهره ببرید
یاد می‌گیرید از بدهی برای اضافه نمودن به دارایی‌تان استفاده نمایید

در بخشی از کتاب بدهکار باش!!! می‌خوانیم:

به نظر می‌آید اولین سؤالی که به ذهن می‌رسد این باشد که چرا می‌بایست بدهی را بپردازم؟

در ابتدای بحث لازم می‌دانم که توضیح دهم که به آقای رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار و پدر بی‌پول، بدهی به دو شکل هست. بدهی خوب و بدهی بد.

1) بدهی خوب بدهی‌ای است که برای شما ایجاد منفعت می‌نماید. جریان درآمدی ایجاد می‌نماید. به دارایی شما اضافه می‌کند. برای شما سودآوری دارد. پس به توسعه آن بپردازید!!!

2) بدهی بد بدهی‌ای است که برای شما ایجاد هزینه می‌نماید. در بلند مدت ضرر و زیان برای شما به بار می‌آورد. پول از جیب شما خارج می‌کند. سریعاً به تسویه آن بپردازید.

اگر شما وامی دریافت نموده‌اید تا در سرمایه‌ گذاری از آن استفاده نمایید. شما سالیانه برای این وام، سودی معادل 28 درصد می‌پردازید. درحالی‌ که شما می‌توانید از سرمایه‌ گذاری خود سالیانه 48 درصد سود به دست آورید، این یک بدهی خوب است. تا می‌توانید از این قبیل بدهی‌ها داشته باشید.

 ۱۶۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 878-964-7884-99-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
گام اول: پرداخت بدهی بد
فصل اول: آشنایی با بدهکاری بد
فصل دوم: آمادگی برای پرداخت بدهی
فصل سوم: چطور می‌توانی بدهی‌هایت را پرداخت کنی؟
فصل چهارم: نبایدها
گام دوم: خویشتن‌ داری
فصل پنجم: ساخت زندگی هوشمند
فصل ششم: مهارت شکست خوردن
فصل هفتم: حل مسئله
گام سوم: مدل بدهکاری خوب
فصل نهم: بدهکار خوب باش
فصل دهم: گام بزرگ‌تر

راهنمای دانلود کتاب بدهکار باش!!!

برای دانلود کتاب بدهکار باش!!! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بدهکار باش!!!
نصیر مهکی
۱۳۹۸/۹/۱۵
برادر گرانقدر جناب اقای داوری
باسلام
احتراما به استحضار میرساند ضمن تشکر از شیوایی قلم حضرتعالی در زمینه کتاب بدهکار باش، در خصوص موفقیت خیلی از کتابهای نویسندگان داخلی و خارجی را خوانده‌ام چون اثر بیشتر...
بشیر محمدی
۱۳۹۷/۵/۲۷
بسیار عالی است
Ehsan Gerivani
۱۳۹۷/۲/۲۲
مطالعه‌ی این کتاب رو به همه‌ی آنهایی که با مشکل مالی دست و پنجه نرم میکنن توصیه میکنم. به نظر من کتاب خوب و کاربردی هست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۴)