دانلود کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ

  • از: شل سیلورستاین، مرجان تاجیک
  • ناشر: نشر پلک
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ

کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ به قلم شل سیلورستاین، با تصویرسازی‌های جذاب داستان قطعه‌ی گمشده‌ای را به تصویر می‌کشد که در پی یافتن دایره‌ی مکمل خود همه جا را می‌گردد.

موضوع کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ چیست؟

کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ (The Missing Piece Meets The Big O) در واقع دو داستان مرتبط به هم را در اختیار شما قرار می‌دهد. قطعه‌ی گمشده روایت شده در این داستان از اینکه نمی‌تواند مکمل خود را پیدا کند بسیار غمگین و ناراحت است.

بعضی از دایره‌ها بیش از اندازه کوچک و بعضی دیگر نیز بیش از اندازه برایش بزرگ هستند. اما در نهایت یک روز این قطعه‌ی گمشده با دایره‌ی بزرگی آشنا می‌شود. او پس از ملاقات با دایره متوجه می‌شود که تنها چیزی که آن نیاز دارد اندکی دلگرمی و البته تصمیمی محکم برای دستیابی به آرزوهایش است.

شوخ‌طبعی‌ها و نقاشی‌های جذابی که در این کتاب آمده است سبب می‌شود تا این اثر برای مدت‌ها در ذهن شما باقی بماند.

نکوداشت‌های کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ:

- کتابی مبتکرانه و دلگرم کننده. (Amazon)
- کتابی که بدون شک، برای مخاطبین با همه‌ی سنین لذت بخش خواهد بود. (Barnes & Noble)
- داستانی جذاب که به زیبایی به کاوش در ماهیت خواسته و رسیدن به آن می‌پردازد. (Goodreads)

شل سیلوراستاین را بیشتر بشناسیم:

شل سیلوراستاین (Shel Silverstein) که یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کودک محسوب می‌شود، سپتامبر سال 1930 دیده به جهان گشود. او شاعر، کاریکاتوریست، نویسنده و خواننده‌ی آمریکایی بود. دختر سیلوراستاین که شوشانا نام داشت در سن 11 سالگی از دنیا رفت. او بعدها دوباره پدر شد و پسری به نام ماتیو داشت.

او هرگز قصد نداشت که برای بچه‌ها کتاب منتشر کند اما به اصرار یکی از دوستانش که او نیز نویسنده‌ی کودک بود، کتابی به رشته‌ی تحریر درآورد و از این طریق به جهان ادبیات کودک وارد شد. شل سیلوراستاین سبکی نو و منحصر به فرد را بنیان‌گذاری کرد.

کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ مناسب چه کسانی است؟

شل سیلورستاین این کتاب را برای کودکان دبستانی علاقه‌مند به ادبیات و داستان‌های طنز به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ می‌خوانیم:

But I have sharp corners said the missing piece I am not shaped rolling. Corners wear off said the Big O and shapes change Anyhow I must say good-bye Perhaps we will meet again... And away it rolled.

قطعه‌ی گم شده گفت ولی من گوشه‌های تیزی دارم که با اون‌ها نمیشه قل خورد. دایره‌ی بزرگ گفت گوشه‌ها ساییده می‌شن به هر حال من باید بروم. خداحافظ! شاید یه روز همدیگر رو ببینیم.. و قل خورد و دور شد.

 ۳۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8624-67-4 

چاپ ۱۳۸۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ

برای دانلود کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ

نظرات کتاب برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.