دانلود کتاب بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان

  • از: انسیه زواره
  • ناشر: انتشارات پشتیبان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان

خانواده امروزی دچار تغییر و تحولات گسترده‌ای شده است. بسیاری، این تغییرات را در ادامه تحولات گستره اجتماعی و فرهنگی می‌دانند که انقلاب اطلاعاتی و دگرگونی رسانه‌ها، شیوه‌های انتقال پیام و اطلاع رسانی، از برجسته‌ترین نمونه‌های آن است. چرا که به دنبال آن، با تغییر شکل روابط میان فردی و اجتماعی، روابط اعضای خانواده از نسل‌های مختلف، تاثیرات فراوانی را پذیرفته است. این پژوهش کوشیده است با واکاوی جامعه شناسانه این تاثیرات، به دنبال پاسخ تجربی این پرسش اساسی باشدکه سواد رسانه‌ای سه نسل خانواده در تهران، دچار چه تغییر و تحولاتی گردیده است؟

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۵۲ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-30-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان

برای دانلود کتاب بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بررسی جامعه شناختی میزان سواد رسانه‌ای بین نسلی زنان