دانلود کتاب بررسی رابطه بین مؤلفه‌های مسؤلیت اجتماعی رسانه ملی و سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بررسی رابطه بین مؤلفه‌های مسؤلیت اجتماعی رسانه ملی و سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بررسی رابطه بین مؤلفه‌های مسؤلیت اجتماعی رسانه ملی و سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان

هدف از این پژوهش بررسی رابطۀ بین مسئولیت اجتماعی رسانه ملی با سواد رسانه‌ای مخاطبان است که بر اساس الگوی کارول که دارای چهار بعد اصلی مسئولیت انسان دوستانه، مسئولیت اخلاقی، مسئولیت حقوقی و مسئولیت اقتصادی می‌باشد که با متغیر سواد رسانه‌ای مخاطبان بر اساس الگوی محقق ساخته و برگرفته از نظریات مختلف با سه شاخص جامعه‌پذیری، دیدگاه انتقادی، نحوه مواجهه مخاطبان با رسانه‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۵۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-23-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بررسی رابطه بین مؤلفه‌های مسؤلیت اجتماعی رسانه ملی و سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان

برای دانلود کتاب بررسی رابطه بین مؤلفه‌های مسؤلیت اجتماعی رسانه ملی و سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بررسی رابطه بین مؤلفه‌های مسؤلیت اجتماعی رسانه ملی و سطح سواد رسانه‌ای مخاطبان