دانلود کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما

کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما نوشته‌ی مارک آر. اسمیت کمکتان می‌کند تا بتوانید کسب و کاری پرمنفعت و با حاشیه سود بالا را مدیریت و راه‌اندازی نمایید و پله‌های ترقی و پیشرفت را در بازارهای رقابتی جهانی طی کنید.

درباره‌ی کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای:

تعداد زیادی از افراد تصمیمات بزرگی می‌گیرند که کسب و کار خودشان را شروع کنند و این امر تنها با تلاش و پشتکار محقق می‌شود. تحلیل بازار، برنامه‌ریزی قدم‌های کسب و کار، توزیع بودجه، مدیریت کل کسب و کار و فرآیند بازاریابی، جنبه‌های معدودی هستند که نیاز به تمرکز بر روی آن‌ها دارند. در این جا به طور قطع، سخت‌کوشی مورد نیاز خواهد بود اما همچنان ریسک بسیار بالاست.

آن چه که شما در طول ماه‌ها یا سال‌های اولیه کسب و کارتان انجام خواهید داد، جنگیدن برای جایگاه‌تان در بازار است و به طور قطع مشکلات زیادی وجود دارد اما از یاد نبرید که پیروزی ارزش درد را خواهد داشت.

آیا شما فکر می‌کنید در بین مردان و زنان شجاعی قرار دارید که برای شروع یک کسب و کار حاضرند ریسک کنند؟ اگر پاسخ بله است، پس شما در جایگاه مناسبی قرار دارید. کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما (One page business plan) یک راهنمای قدم به قدم برای کمک به شماست تا طرح کسب و کار یک صفحه‌ای را برای کسب و کار جدیدتان ایجاد کنید و کمک خواهد کرد که مسیرتان را برای رسیدن به موفقیت هموار کنید.

با راهنمایی‌های جامع و کامل مارک آر. اسمیت (Mark R. Smith) در کوتاه‌ترین زمان ممکن به برنامه‌ای مناسب و کاربردی برای کسب و کارهای مختلف دست پیدا می‌کنید و از رجوع به اشخاص و منابع دیگر بی‌نیاز می‌شوید.

کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای مناسب چه کسانی است؟

هدف این کتاب ایجاد یک ابزار یادگیری مناسب برای مدیران سازمان‌ها، محققین، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها است؛ بنابراین اگر قصد دارید به هر دلیلی درباره‌ی تجارت و بازار رقابت اطلاعاتی مفید به دست آورید، کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای بهترین گزینه برای شما به شمار می‌آید.

با مارک آر. اسمیت بیشتر آشنا شویم:

او بنیانگذار راه‌حل‌های مالی الکترونیک به شمار می‌آید و تجربه‌ی طبیش از بیست سال مدیریت کارخانه‌هایی با کسب و کارهای نوآورانه را دارد. مارک، بیش از ده سال فرآیند مالی را رهبری کرد و 5 هزار کارمند را نیز برای نرم‌افزارهای مالی نوآورانه‌اش مدیریت و رهبری نمود. فرآیند مالی الکترونیک، مشتریان جهانی دارد و هنوز هم در سطح جهانی در حال رشد است. مارک باور دارد که نوآوری، استنتاج و استخدام نیروهای کاری با استعداد، عامل کلیدی در موفقیت سازمان است.

این تاجر با یک پیشینه‌ی قوی مالی و تکنولوژیک، سال‌های گذشته را به کار در بانک و 500 شرکت، به عنوان توسعه دهنده نرم‌افزار مشغول بود. تجربه‌ی چند منظوره‌ی او در سرمایه‌گذاری، حسابداری، تخصیص منابع، برنامه‌نویسی کامپیوتری و توسعه نرم‌افزار به ایجاد آخرین تکنولوژی نرم‌افزارهای مالی منجر شد. راهکارهای فرآیند مالی الکترونیک، به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در ایالات متحده، به واسطه‌ی فرهنگ تمرکز کاری کارمندان، رتبه‌بندی شد. درک و اعتقاد او در کانال های بازاریابی الکترونیک، نوآوری، سازمان‌های مبتنی بر مردم و توسعه نرم‌افزارهای کاربرپسند و کم‌هزینه برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کارهای بزرگ و کوچک، او را در یک مسیر دائمی رشد قرار داد. مارک مدرک MBA از دانشگاه استنفورد با تمرکز بر مسائل مالی دارد.

از طرف دیگر، او مدرک علم کامپیوتر را نیز از دانشگاه MIT کسب کرد که در آن‌جا او گنج باشگاه سرمایه‌گذاران تکنولوژی بود. در حال حاضر، مارک در هیئت مدیره دختران کدنویس جوان حضور دارد و در آن دختران جوان و خانم‌ها به بهبود مهارت تکنولوژیک تشویق می‌شوند.

در بخشی از کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای می‌خوانیم:

وب‌سایت یک شرکت، به طور عملی، یک باید-داشتن برای هر کسب و کاری محسوب می‌شود، وب‌سایت به مشتریانتان کمک می‌کند تا با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند و شما را بهتر بشناسند. معمولا، نام حوزه یک وب‌سایت همانند نام شرکت است، چرا که کمک می‌کند تا نام تجاری به راحتی شناخته شود. این رویکرد، وب‌سایت را نیز تا حد ممکن پاسخگو و کاربرپسند می‌کند. جهت‌یابی باید به صورت ساده و شهودی باشد. اطمینان حاصل کنید که طراحی با شناسه کلی نام تجاری و صدای کسب و کار شما هماهنگ باشد.

به یاد داشته باشید که یک وب‌سایت، یک چیز یکباره نیست. شما نمی‌توانید آن را یکبار فقط بسازید و رهایش کنید. بهتر است که شما یک صفحه وبلاگ داشته باشید که به شما اجازه دهد چیزهای جذاب در مورد محصولات، خدمات و یا اخبار یا اطلاعیه‌های روزمره شرکتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. این ایده خوبی است که به جهانیان نشان دهید که در چه تیم فوق‌العاده‌ای هستید، چرا که این امر سبب انگیزش مردم به خرید اجناس از شما خواهد شد.

یک وب‌سایت ایده‌آل باید بسته به نوع کسب و کاری که انجام می‌دهید، بخش‌های زیر را در کنار بخش‌های اضافی دیگر داشته باشد:

یک صفحه «درباره ما» ایجاد کنید که در آن به بازدیدکنندگان وب‌سایت در مورد تیمتان، خدماتتان، چشم‌اندازتان، کارهای روزمره‌تان و افرادی که برایشان کار می‌کنید، بگویید.

یک صفحه جداگانه «محصولات یا خدمات» که در آن با جزئیات بیشتری از آن چه را که انجام می‌دهید، نشان می‌دهید (شما همچنین می‌توانید بسته‌های قیمت را برای محصولات و یا خدماتی که آماده می‌کنید، اضافه کنید).

 ۶۹ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6180-08-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن مترجم
درباره نویسنده
معرفی
به صورت تصادفی در مورد عوامل تصادفی فکر کنید: طوفان مغزی
یک طرح کسب و کار بنویسید
بودجه‌تان را مدیریت کنید
نوع جزئی از کسب و کار که می‌خواهید باشید را انتخاب کنید
مالکیت شخصی
مشارکت
همکاری
شرکت با مسئولیت محدود
تیم درست را پیدا کنید
به کارگیری خلاقیت را شروع کنید
به افراد وقت بدهید تا بخشی از فرهنگ شما بشوند
بررسی کنید که آیا افرادتان برای یادگیری آماده هستند
کسب و کار نوآورانه‌تان را به یک نشان تجاری تبدیل کنید و بازاریابی آن را شروع کنید.
نام شرکت، شعار و لوگو
وب‌سایت شرکت و حضور شبکه‌های اجتماعی
خدمات مشتری و کارمندان شما
طرح کسب و کار چیست؟
چه کسی به یک طرح و کسب و کار نیاز دارد؟
کسب و کارهای نوآورانه به آن‌ها نیاز دارند
کسب و کارهای موجود به آن‌ها نیاز دارند
یک طرح کسب و کار چه مزایایی دارد؟
رایج‌ترین طرح‌های کسب و کار
طرح کسب و کار استاندارد
طرح کسب و کار چابک
طرح کسب و کار عملیات‌ها
طرح کسب و کار نوآورانه
طرح امکان‌سنجی
طرح کسب و کار توسعه‌ای
طرح کسب و کار استراتژیک
طرح کسب و کار یک صفحه‌ای
یک طرح کسب و کار یک صفحه‌ای چه مواردی را شامل می‌شود؟
خلاصه اجرایی
بررسی اجمالی سازمان
تشریح محصولات و یا خدمات
تحلیل بازار هدف
استراتژی‌، پیاده‌سازی و معیارهای ارزیابی موفقیت
تیم مدیریت
جنبه مالی
قالب طرح کسب و کار یک صفحه‌ای
بررسی اجمالی شرکت
محصولات و خدمات
تحلیل بازار هدف
استراتژی، پیاده‌سازی و معیارهای ارزیابی موقعیت
جنبه مالی

راهنمای دانلود کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما

برای دانلود کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما

نظرات کتاب برنامه ریزی کسب و کار یک صفحه‌ای: از چشم انداز تا موفقیت شما

FARZAM MAMIVAND
۱۴۰۰/۱/۲
کتاب کم حجم اما کاربردی هست، برای شروع، می‌تونه خوب باشه.
مشاهد همه نظرات (۱)