دانلود کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی)

  • از: ست گودین
  • ۱۰۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی)

ست گودین در کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی)، به اهمیت و روش‌های متمایزسازی برند می‌پردازد. مفهوم گاو بنفش یعنی تولید محصولی نو که با همه‌ی آنچه در بازار هست، فرق کند. کتاب Purple Cow نسخه اصلی و به زبان انگلیسی است.

کتاب گاو بنفش، اثری است از ست گودین، نویسنده و وبلاگ نویس سرشناس حوزه بازاریابی و برندسازی. این کتاب به اهمیت و روش های متمایزسازی برند می پردازد. راهکارهایی که “چشمگیر کردن” برند را در راستای جلب نظر و توصیه های کلامی مردم به کار می گیرد.

چه کسی گوش می دهد؟

من محکوم به کمی مبالغه هستم. از مسائلی که در مورد صنعت تلویزیون و مرگ همه ی رسانه های همگانی عنوان کرده ام، این نتیجه ممکن است گرفته شود که تبلیغات دیگر کارساز نیست و اینکه همه ی مصرف کنندگان، همه ی تبلیغات را نادیده می گیرند و از آن ها دوری می کنند.

مشخص است که اینگونه نیست. آگهی ها موثرند؛ اما نه به مقداری که پیش تر بودند و نه به همان نسبت “تاثیر-هزینه”.

تبلیغات، هنوز باعث جلب توجه و فروش می شوند. تبلیغات هدفمند، از نسبت “تاثیر-هزینه” ی بالاتری برخوردارند. با این حال بیشتر تبلیغات و تلاش های بازاریابی، هیچ هدفی ندارند. آنها مانند طوفانی هستند که از میان یک بازار عبور می کنند، با همه به شکل یکسانی برخورد می کنند؛ بدون توجه به این که مخاطبین چه کسانی هستند و چه می خواهند. انرژی و پول بسیار زیادی تلف می شود، آنقدر زیاد که به آسانی می توان عنوان کرد که تبلیغات موثر نیستند. بله! این طوفان شما را از تلاش برای حرکت از چپ به راست منحنی می رهاند. گاهی اوقات همه بازار به چیزی که شما نیاز به آن را تشخیص داده اید و می دانید که برای شنیدن آن اشتیاق وجود دارد، متمایل می شوند. کلمه ی کلیدی در این جا "گاهی اوقات" است.

"گاهی اوقات" شکل مورد پسند ِ "به ندرت" است – این طوفان آن قدر "به ندرت" موثر است که می توان گفت "بی فایده" است، زیرا قسمت عمده ی تبلیغات، صرف کسانی می شود که در بازار حضور ندارند و به نظر نمی رسد به دوستان و همکاران خود بگویند که به چه چیزهای جدیدی برخورده اند.

 ۱۶۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی)

برای دانلود کتاب Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Purple Cow (برندسازی گاو بنفش: ویژه علاقمندان به بازاریابی و برندسازی)
حسین اعتماد
۱۳۹۵/۲/۲۳
خواهشا قبل از اینکه دانلود کنیم بگید زبان اصلی هستش. الکی وقت تلف نکنیم.
علی محمدی
۱۳۹۵/۱/۲۶
اینکه فارسی نیست.. بگید دان نکنیممم
داود قاسمی
۱۳۹۴/۸/۱۸
باسلام و خسته نباشید
لطفا فارسی این کتاب (گاو بنفش) را هم بگذارید
با تشکر از زحماتتان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۲)