دانلود کتاب بر فراز پمپی

  • از: حسن خادم
  • ناشر: انتشارات تندیس
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بر فراز پمپی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بر فراز پمپی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بر فراز پمپی

کتاب بر فراز پمپی نوشته‌ی حسن خادم، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه فارسی است که با بیانی دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب بر فراز پمپی (over the pompeii) می‌خوانیم:

لرزشی خفیف نیمی از بدنم را فراگرفت. فقط به‌ قدر لحظه‌ای ناچیز. مثل درخشش برق در آسمان تیره. ناباوری و لرزش بدنم ناشی از قدرت و دقت خارق‌العاده‌ی شیطان بود. آنگاه پیش از آنکه در اعماق اندیشه‌ام آن لحظه‌ی مفقود شده و بی‌زمان را جست‌وجو کنم که چگونه مرا در فراموشی نامحسوسی رها کرد، دیگر بار تن به هشیاری دادم تا یک بار دیگر ستیز اندیشه‌ام را با این نیروی اهریمنی به تماشا بنشینم. پرده را کناری زدم و چشم به سوی هلال روشن آسمان دوختم. انگار چشم ماه مرا می‌نگریست و به زبانی رمزگونه صدای خود را که در هوای اثیری روان بود به گوشم می‌رساند و من این معنا را از این جادوی چشم و پندار و ادراکم دریافتم که گویی مرا به ستیز و آزمایش دیگری فرا می‌خواند!

و بی‌تردید همان‌دم که از آسمان نیز چشم پوشیدم بار دیگر به آن ریسمان غیبی چنگ افکندم. در یاد خدا که هم‌چون اقیانوسی بی‌انتها می‌نمود، فرو رفتم و اجازه ندادم آن وسوسه غریب که مرا به تماشای شگفتی آسمان و ماه فریبنده این چراغ روشن همه‌ی قرون و اعصار بشری دعوت می‌کرد، اندیشه‌ام را گمراه سازد. این دعوت پنهان در کمتر از نیمی از یک ثانیه واقع و دفع شد. آنگاه احساس کردم که راه هموار است و من به سوی ناپیدایی در ژرفای طلسم‌ گونه‌ای فرو می‌روم. بی‌گمان در آسمان و در هوای بیرون از خانه فرشته‌ی باد گردش می‌کند، زیرا لحظه‌ای چند پرده توری گویی موج خورد و نسیمی خنک صورتم را نوازش کرد. این نسیم چنان فرح‌بخش بود که مرا ترساند زیرا مرا تا لبه‌ی پرتگاه عمیق و سیاه فراموشی و تباهی کشاند.

 ۱۳۰ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5445-72-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

جادوی خواب و خیال
مردی کنار جاده
پس از غروب
سرانجام
بر فراز پُمپی
قربانی
رعد و برق
گرداب
ماجرای حادثه صبحگاه

راهنمای دانلود کتاب بر فراز پمپی

برای دانلود کتاب بر فراز پمپی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بر فراز پمپی