دانلود کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی

  • از: مصطفی خوری نژاد
  • ۳۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی

یادگیری لغات انگلیسی یکی از مهمترین بخش‌های یادگیری این زبان است. اما نکته‌ای که در این‌جا حائز اهمیت است روش‌های یادگیری لغات است که در کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی، نوشته مصطفی خوری‌نژاد، به آن پرداخته شده است.

از آنجا که لغات انگلیسی بسیار فرار بوده و اگر لغتی را در پس از یادگیری زیاد به کار نبریم یه زودی از ذهنمان می‌رود؛ کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی، در این مورد می‌تواند مؤثر باشد.

حال آنکه می‌توانیم با روش‌های خوب و کاربردی لغات به ذهن سپرده شده را بیشتر در حافظه نگه‌داریم و بهترین استفاده را از آنها ببریم. زبان انگلیسی دارای لغات فراوانی است پس هیچگاه تصور نکنید که قادر به یادگیری تمامی لغات خواهید بود؛ ما تنها باید کاربردی‌ترین لغات انگلیسی را با روش‌های مناسب فرا بگیریم. در کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی سعی شده است تا بهترین روش‌های یادگیری لغات را به‌ار برده گردد.

با استفاده از این کتاب خواهید توانست لغات انگلیسی را مدت زمان بیشتری در حافظه خود نگاه دارید.

 ۳۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

پیشگفتار نویسنده
چند نکته ضروری
آموزش لغت از طریق
Pictionary
آموزش لغات انگلیسی به روش
Detail
یادگیری لغت از طریق
Word Family
یادگیری لغات از طریق
Classification

راهنمای دانلود کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی

برای دانلود کتاب بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بهترین راه‌های یادگیری لغات انگلیسی
حامد داودزاده
۱۳۹۶/۳/۱۴
اسم کتاب گول زننده است و محتوایی بسیار اندک داشت
work ping
۱۳۹۶/۸/۸
اپلیکیشنی به اسم thirty که چالشی هست رو می‌تونید انتخاب کنید و چالش حفظ لغت بزارین و می‌تونین daming1992 رو سرچ کنید درین نرم افزار.
محمد ....
۱۳۹۶/۳/۲۴
جمع و جور بود ولی می‌توانست بهتر باشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)