دانلود کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید

  • از: مهسا زرگر
  • ناشر: انتشارات رسول
  • ۲۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید

کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید، داستانی جالب و هیجان‌انگیز از مهسا زرگر، درباره دختر خردسالی است که پدر و مادرش در حادثه‌ای ناپدید می‌شوند و او با کمک موجودات فضایی در جنگلی عجیب زندگی می‌کند.

در بخشی از متن کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید می‌خوانیم:

آیلین خواست از تخت پایین بیاید که زن بدون اینکه نگاه کند گفت: آیلین صبر کن الان می‌آیم. آیلین با شنیدن صدای زن دست از تقلا برداشت و به زن خیره شد. زن آرام و با چهره‌ای مهربان به سمت آیلین آمد و او را بغل کرد و گفت: چطوری عزیزم. آیلین گفت: مامان، مامانم کجاست؟ زن گفت: از امروز مامان تو منم و باید من و مامان صدا کنی حالا من تو رو باید چی صدا کنم. آیلین خیره به زن نگاه کرد و گفت: من آیلینم و خواست زیر گریه بزند که در باز شد و طاووسی بسیار زیبا اما با دو دست شبیه انسان داخل شد.

آیلین که نمی‌دانست آن جانور چیست گفت: اون کیه؟ زن گفت: طورمان دوست ما. طورمان خرامان خرامان وارد کلبه شد و گفت: سلام بوران. بوران گفت: سلام، آیلین تازه از خواب بیدار شده و به سمت طورمان رفت و آیلین را کنار او گذاشت. آیلین در حالی که ایستاده بود، پرهای رنگی و زیبای طورمان را نوازش می‌کرد.

بوران گفت: اینجا چکار می‌کنی. طورمان گفت: هیچی این "سیگرها" دیشب عقب کشیدند، می‌ترسم حمله کنند. بوران گفت: دیشب از دو جهت شانس آوردیم، اول اینکه از دست سیگرها نجات پیدا کردیم و دوم هم اینکه گرگ‌ها نتونستند آیلین را بخورند. از پدر و مادر آیلین چه خبر؟ طورمان گفت: اونها توی تونل من گم شدند معلوم نیست دیگر برگردند.

بوران گفت: پس فعلاً ما باید مواظب آیلین باشیم. طورمان گفت: آره. بوران گفت: آخه ما در دنیای واقعی این آدم‌ها هستیم و خوب نیست این بچه، این چیزها را ببیند، بعد به تمام انسان‌ها خبر می‌دهد که ما مال این سرزمین نیستیم و از سیاره‌ دیگری آمده‌ایم و اون می‌فهمه که ما شاید بدنبال چیزی به این جا آمده‌ایم. طورمان گفت: اگر بفهمه، اون وقت اونو هم با خودمون به سیاره‌ "پاپایون" می‌بریم.

 ۵۰ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8886-01-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید

برای دانلود کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به سیاره آیلین خوش آمدید
فرنوش مزدک
۱۳۹۸/۶/۵
همه‌ی چیز‌ها مثل این کتاب واقعیاند چیزی به نام تخیل وجود نداره
محمد امین کردی
۱۳۹۶/۱۲/۲۲
عالیییییییییییییییییئی بود
مهدی غنیمتی
۱۳۹۶/۱۱/۲۶
داستان خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)