دانلود کتاب بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی

در کتاب بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی، با تغییر زاویه دید به مجموعه تصاویر اکوکاردیوگرافی و بهره‌گیری از اطلاعات زمانی و استفاده از مفاهیم نمایش تنک، راهکارهایی کارا جهت کاهش نویز و افزایش رزولوشن زمانی در تصاویر اکوکاردیوگرافی ارائه می‌شود.

با پیشرفت روز افزون فناوری و در نتیجه آن تکامل سیستم‌های تصویر برداری از جمله اکوکاردیوگرافی، این روش در امر تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی جایگاه ویژه‌ای یافته است. تفسیر تصاویر اکوکاردیوگرافی به علت کیفیت پایین آن‌ها (وجود نویز اسپکل) و تغییرات سریع دریچه‌ها و دیواره‌های قلبی حتی برای بهترین متخصصان مشکل و وابسته به تجربه متخصص است.

ایده افزایش قدرت تفکیک زمانی در تصاویر دو بعدی اکوکاردیوگرافی، از نظر محاسباتی ساده بوده و در صورت بکارگیری ابزارهای پردازش موازی، سریع عمل می‌کند. همچنین برخلاف بسیاری از روش‌های دیگر نیازی به آموزش دیکشنری‌های با قدرت تفکیک پایین و بالا و یا تخمین حرکت نداشته، علاوه بر آن تصاویر ساخته شده فاقد هرگونه آرتیفکت‌های بلوکی بوده و حرکات سریع را بدون هرگونه مات‌ شدگی دنبال می‌کند.

ایده کاهش نویز نیز به صورت کاملا خودکار عمل نموده و هیچگونه مات‌ شدگی در ساختارهای کوچک با حرکات سریع مانند دریچه‌ها، ماهیچه‌های پاپیلاری، تارهای متصل به دریچه میترال و همچنین سطح داخل بطن چپ ایجاد نمی‌کند.

 ۱۵۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8415-69-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: تصویربرداری اولتراسوند و اکوکاردیوگرافی
فصل 3: مرور روش‌ها‌ی افزایش قدرت تفکیک زمانی تصاویر اکوکاردیوگرافی
فصل 4: مرور روش‌ها‌ی کاهش نویز تصاویر اکوکاردیوگرافی
فصل 5: نمایش تنک
فصل 6: افزایش قدرت تفکیک زمانی با استفاده از نمایش تنک
فصل 7: کاهش نویز تصاویر اکوکاردیوگرافی با استفاده از نمایش تنک

راهنمای دانلود کتاب بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی

برای دانلود کتاب بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بکارگیری نمایش تنک در پردازش تصویر اکوکاردیوگرافی