دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی

  • از: ناپلئون هیل، طوبی مردانی
  • ناشر: نشر نوین
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی

نگارش کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید 25 سال به طول انجامیده است. این کتاب جدیدترین اثر ناپلئون هیل است که براساس فلسفه قانون موفقیت معروف او به رشته تحریر درآمده است. نوشته‌ها و کارهای او مورد ستایش رهبران بزرگ مالی، آموزشی، سیاسی و دولتی قرار گرفته‌اند.

بیندیشید و ثروتمند شوید تجربه بیش از 500 فرد ثروتمند را در خود جای داده است، افرادی که در آغاز غیر از افکار، ایده‌ها و طرح‌های سازمان‌دهی شده خود چیزی برای ارائه نداشتند. در اینجا شما نکات ریز و درشت فلسفه پول‌سازی را همان‌طور که از محیط‌های واقعی موفق‌ترین افراد شناخته‌شده در آمریکا در طول پنجاه سال گذشته گردآوری و دسته‌بندی شده است، کسب خواهید کرد. این کتاب توضیح می‌دهد که چه کار کنید و همچنین چگونه این عمل را انجام دهید!
این کتاب دستورالعمل‌های کاملی را درخصوص چگونگی فروش خدمات شخصی شما ارائه می‌دهد و سیستمی کامل از خود تحلیلی فراهم می‌کند که موانع بین شما و «پول بزرگ» در گذشته را آشکار می‌سازد. با مطالعۀ عمیق‌تر می‌توانید با به‌کارگیری اصل ذهن چیره‌دست که در این کتاب توصیف شده بیشترین بهره‌برداری را از آن داشته باشید. می‌توانید این کار را با تشکیل یک باشگاه مطالعاتی، متشکل از هر تعداد از افرادی که با هم دوست و هماهنگ هستید، انجام دهید.

این اثر در دوران رکود و یاس اجتماعی سال‌های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن توانست 20 میلیون نسخه بفروشد و تا سال 2013 این رقم به 90 میلیون کپی رسید.

ناپلون هیل، درس‌هایی را در این کتاب جا داده که به خواننده کمک می‌کند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی‌اش دست یابد. همچنین نویسنده بخاطر خلق این اثر از طرف رهبران بزرگ آمریکایی تکریم شده. همچنین به این مورد اشاره می‌کند که همه دستاوردها، همه ثروت‌های کسب‌شده، از یک ایده آغاز شدند! اگر آمادگی آن راز را داریم، پس نیمی از احتیاجات را در اختیار داریم، بنابراین به‌محض دریافت نیمی دیگر آن را نیز خواهیم شناخت.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، آشکار ساختن رونق و شکوفایی (Think And Grow Rich) نوشتۀ ناپلئون هیل (Napoleon Hill)، توسط طوبی مردانی ترجمه شده که در انتشارات نوین توسعه منتشر گشته است.

 ۲۷۴ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97313-5-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل 1: افکار ثروت هستند
فصل 2: اشتیاق: نقطه شروع همه دستاوردها
فصل 3: ایمان، تصویرسازی باور در کسب تمایل
فصل 4: خودالقایی، وسیله‌ای برای تأثیرگذاری بر ضمیرناخودگاه
فصل 5: دانش تخصصی، تجارب یا مشاهدات فردی
فصل 6: تخیل: کارگاه ذهن
فصل 7: برنامه‌ریزی سازمان‌یافته، تبلور اشتیاق در عمل
فصل 8: تصمیم‌گیری، غلبه بر تردید و دودلی
فصل 9: مداومت و پشتکار، تلاش مداوم و ضروری برای ایجاد ایمان
فصل 10: قدرت گروه صاحب‌نظران و اندیشمندان، نیروی محرک
فصل 11: رمز و راز روابط جنسی: دگردیسی
فصل 12: ضمیر ناخودآگاه
فصل 13: مغز، ایستگاه گیرنده و فرستنده تفکر
فصل 14: حس ششم: دری به‌سوی قلعه خرد
فصل 15: چگونه شش شبح ترس را سرکوب کنیم.

راهنمای دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی

برای دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیندیشید و ثروتمند شوید؛ آشکار ساختن رونق و شکوفایی
ali abolkhani
۱۳۹۷/۳/۱۱
کتابی که پنج بار خوندمش، خیلی عالیه
لاوین مظفری
۱۳۹۶/۳/۱۱
عالیه.واقعی وعملی.
A Afshar
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
خیلی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)