دانلود کتاب تاسیسات برق پلاس

  • از: محمد کریمی، محمد حاجی وند
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تاسیسات برق پلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تاسیسات برق پلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تاسیسات برق پلاس

کتاب تاسیسات برق پلاس به قلم محمد کریمی و محمد حاجی وند، بر مفاهیم کاربردی و برجسته‌ی منابعی چون آئین‌نامه‌های شرکت توزیع برق تمرکز دارد. (فایل کتاب در تاریخ 1398/05/19 به‌روز رسانی شده است.)

طبق تحلیل انجام شده، حدود 15 درصد سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در سال‌های اخیر، اخیر از کتاب راهنمای طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها (تالیف مهندس آلدیک موسسیان) و بیش از 17 درصد نیز از منابعی مانند جلدهای اول و دوم نشریه 110 معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، آئین‌نامه‌های شرکت توزیع برق و ... مطرح می‌شود.

مطالب برای انتقال بهینه مفاهیم و یافتن راحت و سریع آن‌ها در جلسه آزمون، تدوین و فصل‌بندی شده و نیز پاسخ تشریحی پرسش‌های مطرح شده در هر فصل، به صورت طبقه‌بندی شده آماده ارائه به مهندسان و داوطلبان آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی شده است. تاکید می‌شود که کتاب پیش رو مکملی بر کتاب‌های «درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «کلید واژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» و «تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» است.

 ۱۵۴ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7327-80-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۸۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: احداث سیستم زمین
فصل دوم: انواع سیستم زمین
فصل سوم: ایمنی و حفاظت
فصل چهارم: جریان‌های خطرناک و تجهیزات حفاظتی
فصل پنجم: محاسبات هادی و افت ولتاژ
فصل ششم: سیم‌کشی و کابل‌کشی
فصل هفتم: منابع قدرت
فصل هشتم: تعرفه‌های برق

راهنمای دانلود کتاب تاسیسات برق پلاس

برای دانلود کتاب تاسیسات برق پلاس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تاسیسات برق پلاس

نظرات کتاب تاسیسات برق پلاس

وحید صافدل
۱۳۹۵/۱۲/۱۲
واقعا کتاب خوبیه ولی از اونجایی که آزمونظام مهندسی جزوه بازه و باید اینو همراهمون داشته باشیم و دیگه اینکه برای مطالعه نیازه که پرینتشو داشته باشیم تا بتونیم به دقت مطالعه کنیم این مدل نشر اصصصلا مناسب این کتاب نیست من الان به شدت به نسخه چاپی نیازدارم و این نرم افزار قابلیت پرینت یا تبدیل به پی دی اف رو بهم نمیده و الان به شدت از خریدش پشیموم
علی مرادی
۱۳۹۶/۷/۱۵
وقت بخیر
خواندن کتاب راهنمای مبحث 13 (موسسیان) و نشریات 110 واقعا به زمان زیادی نیاز داره ولی کتاب تاسیسات برق واقعا کاربردی و باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد
سپاس
میلاد علیزاده
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
کتاب خوبیه حتمن نسخه نمونه رو چک کنید
مشاهد همه نظرات (۵)