دانلود کتاب صوتی تجارت الکترونیک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجارت الکترونیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تجارت الکترونیک

کتاب صوتی تجارت الکترونیک اثر حسین زینی وند، راهنمایی کاربردی برای استفاده از ابزارهای تحت وب و اینترنت در مراودات تجاری و معاملاتی است. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

امروزه اینترنت یکی از مهم‌ترین مدل‌های ارتباطی در شبکه جهانی وب (World Wide Web) است که تغییرات اساسی در زندگی و روابط بین انسان‌ها ایجاد کرده. یکی از مهم‌ترین روابط بین انسان‌ها، روابط تجاری است. وب با امکانات فوق‌العاده‌اش، روابط تجاری انسان‌ها را تغییر داده است. یعنی، تکنولوژی وب نه تنها مرزها و فواصل جغرافیایی را حذف کرده، بلکه اختلافات زمانی، ملیتی، قومیتی و زبان را نیز برداشته است. به طوری که افراد می‌توانند با استفاده از یک خط تلفن و رایانه، بدون این که از منزل‌شان خارج شوند، از هر جای دنیا کالا، محصولات یا خدمات‌شان را خریداری کرده، یا به دیگران بفروشند. این همان تجارت الکترونیکی است.

تجارت الکترونیکی فارغ از جغرافیا و زمان است یعنی تجارتی در هر زمان و در هر مکان. امروزه تجارت الکترونیکی با توسعه فن‌آوری‌های ارتباطی به قدری گسترده شده که شرکت‌ها و کسب و کارهای فعال در این حوزه دیگر محلی نیستند بلکه ماهیتا در سطح بین‌الملی فعالیت می‌کنند و تجارت دنیای امروز به شکل تجارت الکترونیکی جز لاینفک زندگی انسان‌ها در عصر اطلاعات شده است.

در حال حاضر با توجه به گستردگی شبکه‌های اینترنتی و در دسترس بودن آن، خارج شدن سیستم‌های ارتباطی تحت وب از رو میزی به قابل‌حمل، مانند تبلت و موبایل و در نتیجه ادغام تکنولوژی‌های ارتباطی نظیر شبکه‌های موبایل و اینترنت، تجارت الکترونیک جز لاینفک اقتصاد آنلاین و سهمی از درآمد سرانه در جامعه جهانی است.

 ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۲۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۳ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۱۷ دقیقه
بخش نهم
۲۰ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۲۱ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تجارت الکترونیک

برای دانلود کتاب صوتی تجارت الکترونیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تجارت الکترونیک

نظرات کتاب صوتی تجارت الکترونیک

اشکان علی نژاد
۱۳۹۸/۷/۱۲
بسیار مشتاق خواندن این کتاب هستم. خداروشکر صوتی هم هست، فعلا با ارض معذرت فقط توانایی داشتن نسخه نمونه را دارم. نمیدونم علتش چی هست ولی احساس میکنم کتاب فوق‌العاده مفیدی هست، تشنه‌ی همچین کتابی هستم. با تشکر
behzad astreki
۱۳۹۸/۷/۱۶
خداوکیلی خیییییییییییلی ساده و خلاصه اصل مطلب رو بیان کرده این کتاب پر از اطلاعاته پرررررررر از اطلاعات مفید
مرتضی قهرمانلو
۱۳۹۸/۸/۱۰
خلاصه و مفید هرانچه برای شروع یک کسب و کار انلاین نیاز داریم را بیان کرده
مشاهد همه نظرات (۴)