دانلود کتاب تمرین و حل تمرین جاوا

  • از: یونس ابراهیمی
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تمرین و حل تمرین جاوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تمرین و حل تمرین جاوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرین و حل تمرین جاوا

کتاب تمرین و حل تمرین جاوا نوشته‌ی یونس ابراهیمی با هدف آموزش مفاهیم اصلی زبان JAVA به واسطه‌ی مثال‌هایی آسان، متنوع و هدف‌دار ارائه شده است.

جاوا به وسیله‌ی موسسه سان میکروسیستم، به‌ عنوان یک زبان برنامه‌نویسی شی‌ءگرا و سطح بالا ساخته شده است. ساختار بی‌طرف و امنیت جاوا سبب شده تا این زبان به محبوبیت فراوانی دست یابد. ساختار بی­‌طرف، به مفهوم این‌‌ است که شما می­‌توانید با جاوا برنامه‌هایی بنویسید که بر روی کلیه سیستم‌ عامل‌ها به طور صحیح کار کند. به همین سبب در بعضی از دانشگاه‌­های ایران در برنامه‌سازی پیشرفته جاوا آموزش داده می‌­شود. یکی از تکنیک‌های آموزش زبان­‌های برنامه‌‌نویسی، آموزش مفاهیم برنامه به همراه مثال‌­های زیاد است.

از زمان انتشار نخستین نسخه جاوا تا کنون، شرکت Sun حدودا هر دو سال یک بار نسخه‌ای جدید از این زبان برنامه‌نویسی منتشر می‌کند، که در این نسخه تازه، عموما قابلیت‌های نوینی افزوده و ایرادهای نسخه قبل را رفع کرده و عملکرد این زبان را بهبود بخشیده است.

 ۲۴۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تمرین و حل تمرین جاوا

برای دانلود کتاب تمرین و حل تمرین جاوا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تمرین و حل تمرین جاوا
tedi 1700
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
کتابهای آقای ابراهیمی عالی هستند
SETAYESH HSN
۱۳۹۹/۴/۱۷
کتاب خوبیه بنظرم
هاجر محمودی
۱۳۹۹/۱/۱۴
تمرینایی خوب داره بدردبخور هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)