دانلود کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران

  • از: مصطفی خوری نژاد
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران

به طور حتم هم اکنون که شما در حال مطالعه این متن هستید، چندین مقاله و کتاب را در مورد کسب و کار اینترنتی و تجارت آنلاین مطالعه کرده اید. و حتما از آنجا که به نتیجه ای نرسیده اید خسته شده اید.
به احتمال زیاد شما مقالاتی در مورد کسب درآمد به شکل های مختلف مطالعه کرده اید به عنوان مثال: کسب درآمد به ازای کلیک کردن، خواندن ایمیل، گوگل ادسنس، Cn3، کسب درآمد از طریق عکاسی و … . تمامی این روش ها دارای ایرادهایی هستند که باعث می شوند تا ما ایرانی ها نتوانیم به کسب درآمد بپردازیم.
اما شما با مطالعه ی این کتاب خواهید توانست به صورت کاملا عملی از اینترنت در ایران کسب درآمد کنید.

 ۳۱ صفحه، ۲۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران

برای دانلود کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران
فرشید هوشمند
۱۳۹۶/۳/۲۷
نویسنده به شدت به خلاصه نویسی و اجتناب از اطناب بی مورد وفادار بوده که این مساله قابل تقدیر است ولی همزمان به عنوان یک ایراد جدی در بعضی فصلها به چشم می آید، در واقع میزان پرداخته شدن به مطالب هر فصل بیشتر...
روح الله همتیان
۱۳۹۶/۱/۷
عالی فقط اگر جدول سرگرمی جک بهش اضافه کنید
Reza Tafazoli
۱۳۹۵/۷/۱۳
مطالب بد نبود ولی به نظر من این کتاب باید رایگان می بود،بعضی ها از اینترنت درآمد دارند بعضی دیگر از آموزش کسب درآمد از اینترنت درآمد کسب میکنند البته شاید برای برخی ارزشش رو داشته باشه ولی برای من کلا یک صفحه از این کتاب مفید بود که ارزش دو هزار تومان رو نداشت!با تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)