دانلود کتاب تن تن: گوش شکسته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: گوش شکسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: گوش شکسته

در کتاب تن تن: گوش شکسته به نویسندگی هرژه، سارقانِ یک مجسمه‌ی ساخت بومیانِ آمریکایِ جنوبی به یک کشور خیالی به نام سن تئودور می‌رسند و درگیر جنگ داخلی آن کشور می‌شوند. تن تن به دنبال این سارقان با حوادث مهیجی رو‌به‌رو می‌شود.

گوشِ شکسته (loreille cassee) یکی از داستان‌های جذاب و جالب مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است.

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

 ۶۵ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-35-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: گوش شکسته

برای دانلود کتاب تن تن: گوش شکسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: گوش شکسته

نظرات کتاب تن تن: گوش شکسته

ali heidary
۱۳۹۹/۱/۶
بسیار عالی و جذاب من از این کتاب بسیار خوشم آمد ممنون از کتابراه که این کتاب را رایگان گذاشت
Mohsen Sharifi
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
من خیلی خوشم اومد من از این جور کتاب‌ها خیلی خوشم مرآت
الهام مروتی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
من نمیخوام بگم بد بود ولی یکم انگار بد بود و مخصوص کودکان هست. 🤔
مشاهد همه نظرات (۴)