دانلود کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز

  • از: سید ابراهیم نبوی
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز

کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز نوشته‌ی سید ابراهیم نبوی، حاوی داستان‌های کوتاه طنزآمیزی است که مضمون آن، طنزی انتقادی در باب مطبوعات و گرایش‌های ویژه آن‌ها است.

در بخشی از کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز می‌خوانیم:

خدا لعنتت کنه با این فامیلات! این گره‌گورى‌هاى داهاتى دیگه کى بودن واسه من فرستادى لوس‌آنجلس؟! گور مرگشون آبروى منو پیش درو همساده‌هاى این‌جا بردن. چار روز خدا کنگر خوردن و لنگر انداختن، شب آخر هم همه‌شون هوم سیک شدن و گریه زارى راه انداختن و گفتن که هیچ‌جا مملکتِ خود آدم نمى‌شه، چه صفایى داشت ایرون و این حرف‌ها. شام غریبونى بود که بیا و ببین! صُب که پا شدم از خواب و بیرون اومدم همساده روبه‌رویى یه خنده نیشدارى به من کرد و گفت: آر یو اسپانیش؟ منم از زورم بش گفتم: اسپانیش جد و آبادته. به فارسى گفتم. آخه تو که خبر ندارى این‌جا هر کس خیلى داهاتى بازى در بیاره مى‌گن اسپانیشه. توى این چارسال که همساده این یاروئه هستیم همیشه به من مى‌گفت: «هلو دارلینگ.» حالا مرتیکه بوفالوى لندهور به من مى‌گه اسپانیش!

 ۱۲۴ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-6176-59-3 

چاپ ۱۳۷۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تب عشق
لیلى و مجنون
هدیه
خل
آقاى شایسته خصلت
دو سنگر انفرادى
شنبه‌ها
مردى براى فروش
زنى شوهرش را کُشت و به خانه مادرش گریخت
تهرانجلس

راهنمای دانلود کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز

برای دانلود کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز

نظرات کتاب تهرانجلس: مجموعه داستان کوتاه طنز

ehsan amin
۱۳۹۶/۱۲/۲۶
حجم طنز در ابتدای کتاب درحد بالایی بود ولی همچون تابع نمایی سیرنزولی پیدا کرد و امیدوارم نویسنده در نگارشهای بعدی این عیب رو برطرف کنن. البته این نظر شخصیِ بنده است.
سید احمد حسینی
۱۳۹۸/۷/۱۰
مثل اینکه نویسنده فقط در داستان اول سعی کرده از طنز استفاده کنه متاسفانه داستانهای بعدی این کتاب خالی از طنز قویه و با بی‌مزگی تمام فقط قصد داشتن کتاب رو ب اتمام برسونن
Maryam S
۱۳۹۸/۷/۵
خوشمان امد. خووب بود.
مشاهد همه نظرات (۳)