دانلود کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D

  • از: وید تریسی، عباسعلی طهماسبی
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D

به تازگی، بازی های موبایل؛ شور و شوق ایجاد کرده اند و با وجود راه های زیاد کسب درآمد از این بازی ها، تعجبی ندارد که بازی سازان برای ورود به این بازار، هیجان زده باشند. اما، محبوبیت پلتفرم های موبایلی که در دسترس هستند؛ به سرعت در حال تغییر است به این معنی که سازندگان باید قادر باشند به سرعت، به بازار واکنش نشان دهند. ShiVa3D به سازندگان این قدرت را می دهد تا بازیشان را فقط یک بار بسازند اما بر روی اغلب پلتفرم های محبوب موبایل، منتشر کنند. این ویژگی باعث توزیع وسیع تری از بازی می شود و فرصت مهمی برای فروش بیشتر بازی فراهم خواهد کرد.

کتاب "تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D" یک راهنمای ساده به خصوصیات کلیدی موتور بازی ShiVa3D است که شما را قادر می کند ایده های بازی های موبایلی خودتان را ایجاد و اجرا کنید. کتاب، این امکان را فراهم می کند تا یک بار بازیتان را بسازید ولی بر روی بیشتر پلتفرم های محبوب موبایل، عرضه کنید.

ابن کتاب، به صورت ویژه خصوصیات کلیدی ShiVa3D را هدف گرفته است که شما را قادر می کند، بازی هایتان را به سرعت تولید کنید. کتاب شما را از میان اجزای طراحی بازی به وسیله ویرایشگر؛ عبور داده و توضیحات مفصلی برای هر یک از اسکریپت های مورد استفاده، ارائه می کند.

خواهید دید، چطور طبیعت مدل گونه ویرایشگر موتور بازی، به شما اجازه انجام هر کاری را می دهد؛ از اسکریپت نویسی گرفته تا فعل و انفعال های پیچیده فیزیکی و جلوه های ویژه همراه با کمترین تنظیمات لازم. خواهیم دید چطور با ورودی از صفحه کلید، ماوس یا صفحات لمسی گوشی کار کنیم و چطور افکت های صوتی و موسیقی را به بازی اضافه نمائیم. شما همزمان با آموزش اجرای بازیتان، یاد می گیرید چطور آن را بر روی یک گوشی اندرویدی منتشر کنید. اگر به دنبال راهی می گردید تا ایده های بازی خودتان را به واقعیت تبدیل کنید، این کتاب مخصوص شماست.

در انتهای کتاب، همه چیزهای لازم برای ساختن بازی های مخصوص موبایل که بتوانند در همه جا منتشر شوند، را فراخواهید گرفت.

به صورت مختصر؛ مفاهیم زیر پوشش داده خواهد شد:

مقدمه ای گام به گام و کامل برای ورد به دنیای بازی سازی موبایل

استفاده از زبان اسکریپت نویسی StoneScript برای مدیریت تعامل اشیاء و رویدادهای بازی

استفاده از ویرایشگر ShiVa برای ایجاد جلوه های ویژه، فیزیک های واقعی و طراحی مرحله بازی

 ۱۳۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل 1 : شروع کار

فصل 2 : مفاهیم اولیه ویرایشگر بازی

فصل 3 : رفتارها و اسکریپت نویسی

فصل 4 : فیزیک و محیط

فصل 5 : نورپردازی و جلوه های ویژه

فصل 6 : منوها و پوشش ها

فصل 7 : انتشار بر روی دستگاه

راهنمای دانلود کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D

برای دانلود کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D

نظرات کتاب تولید بازی های سه بعدی اندرویدی با استفاده از موتور بازی ShiVa3D

پرهام طاهری
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
سلام و خسته نباشید خدمت جناب طهماسبی واقعا ممنونم از ترجمه‌های خوبتون اگه میشه یه ترجمه هم از زبان اسکریپتی Lua بزارید چون تو بازار یا اینترنت موجود نیست و خیلی کاربردیه
امیرمهدی کیادوست
۱۳۹۹/۶/۲۴
عاااااااااالییییییی
رامین میرزایی
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
کتاب خوب بود و خیلی کمک کرد
مشاهد همه نظرات (۷)