دانلود کتاب توکا پرنده کوچک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب توکا پرنده کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب توکا پرنده کوچک

پونه سعیدی در کتاب توکا پرنده کوچک، قصه پادشاهی را به تصویر می‌کشد که بعد از صدها سال تنهایی، دختری عادی به نام توکا را به عنوان ملکه خود انتخاب می‌کند. اما خیلی زود متوجه می‌شود که توکا به هیچ‌وجه دختری عادی نیست.

موضوع کتاب توکا پرنده کوچک چیست؟

روزی از روز‌ها دختری به نام توکا بر حسب اتفاق از آینه‌ی کتابخانه‌ا‌ی رد شده و وارد سرزمینی دیگر می‌شود. سرزمینی بسیار زیبا که پادشاهی وحشتناک دارد. اما توکا درست قبل از آن که اسیر چنگال مرگ شود، به دست همان پادشاه نجات می‌یابد. مردی که از جنس قدرت و سیاهی است.

پونه سعیدی در این کتاب خواب‌ها را به حقیقت و رویاها را به واقعیت تبدیل می‌کند. او با بیدار کردن سایه‌ها ناجی حقیقی داستان را برای شما آشکار خواهد کرد.

در بخشی از کتاب توکا پرنده کوچک می‌خوانیم:

هومان راوی داستان:

از خودم ناراحت بودم... خیلی خارج از کنترل بودم امشب... می‌ترسیدم به توکا آسیب زده باشم... شاید واقعاً حق با شیرین بود... من برای توکا بیش از حد خشن بودم... نفس عمیق کشیدم و ریه‌هام با عطر ملایم موهای توکا پر شد. حس خوبی بود وقتی اینجوری تو بغلم بود...
ملکه من...
از امشب توکا ملکه واقعی من بود...
هر چند این شب برای من تازه شروع شده بود. اما نفس‌های منظم و آروم توکا نشون می‌داد به خواب عمیقی فرو رفته... خوابی که دوست نداشتم به همش بزنم... امشب به اندازه کافی خودخواه بودم...
بیشتر از این نمی‌خواستم اذیتش کنم...
دوباره عطر موهاشو نفس عمیق کشیدمو اجازه دادم آرامش وجودش کل وجودمو فتح کنه...
چطور ممکنه دختری که بخاطر مادرش نجاتش دادم...
دختری که بخاطر عذاب دادن بارمان آوردم اینجا...
حالا مکمل من و جفت من باشه...
واقعاً همه اینا اتفاقی بود؟
شک داشتم... دیگه واقعاً شک داشتم.
مخصوصاً که امشب خودمو دیدم...
نوازش وار پائین موهای توکارو دور دستم حلقه کردم.
انقدر به نوازشش ادامه دادم که خودمم خوابم برد...

 ۱۰۸۲ صفحه، ۷۶۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-684141-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: دختری با چشم‌های بیش از حد سبز
فصل دوم: ملکه سایه‌ها
فصل سوم: خواب هائی که واقعی میشن
فصل چهارم: پادشاه سایه‌ها
فصل پنجم: اشتباه بزرگ
فصل ششم: سایه سبز...
فصل هفتم: انتقام شوم
فصل هشتم: ملکه خیال

راهنمای دانلود کتاب توکا پرنده کوچک

برای دانلود کتاب توکا پرنده کوچک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  توکا پرنده کوچک

نظرات کتاب توکا پرنده کوچک

علیرضا علیزاده
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
اولین کتابی بود که با اینکه رو اعصاب بود تا آخر خوندم، بخشهایی بد و بخشهایی خوب بود، شرمنده از نویسنده اما باید بگم در نیمه اول کناب انگار خط داستانی فقط برای این بود که صحنه‌های نیمه جنسیتی به تصویر کشیده بشه، از بس روایت صحنه‌های دید زدن تن و بدن و لب و بوسیدن و لمس و... تکرار و تکرار میشد، که از تکرار بیش حد واقعا رو اعصاب بود. البته نمیگم داستان اصلا کشش نداشت، ولی خیلی ضعیف نقش اصلی رو وارد ماجرا کرده بود و بی منطق و از طرفی انفاقات یک داستان تخیلی و ماورایی با عناصر پادشاهی رو جوری با یه روایت عشق خیابونی دختر و پسرهای لوند امروزی و ناز و ادا و جای بوسه رو گردن روایت کرده بود، (مثل کناب مهرگان که یک داستان تاریخی رو با این نوع روایت خراب کرده بود). که یا باید کتاب رو ادامه ندی یا نهایتا مثل من چهار خط در میون بخونی تا ته داستان رو بفهمی. به نظر من اگر کسی خلاصه این داستان رو پیدا کرد بخونه بهتره. خیلی تکرار نوشته داره.
ahmad masoudi
۱۳۹۹/۵/۵
کتاب رو خوندم و میشه گفت بد نیست ولی خیلی میتونست بهتر باشه! این کتاب خیلی رو روابط شخصی کارکتر‌ها با هم تاکید داره و بسیاری از صحنه‌های داستان رو با شرح روابط دو نفره میگذرونه! اصل ماجرای داستان بسیار قوی هست ولی پرداخت نویسنده درباره‌ی موضوع‌های تخیلی داستان مثل جادو‌ها، مکان‌ها و... ضعیفه و درست نتونسته اونا رو به تصویر بکشه برای مثل نویسنده از کلمه غیب شدن برای نقل انتقال سریع بین مکان‌ها استفاده میکنه به نظر من که اصلا کلمه جالبی نیست واسه یه کتاب تخیلی عاشقانه! و نکته دیگه اینکه کتاب به صورت درستی فصل بندی نشده و جابه جایی سریع نویسنده بین شخصیت‌ها خواننده رو گیج میکنه!! این کتاب با این موضوع جالب میتونست تو چند جلد و به صورت بسیار زیباتری نوشته بشه!!
در کل کتاب بدی نیست و داستان قوی داره و خوندنش توصیه میشه!
Mahya Marjani
۱۳۹۹/۳/۲۸
واقعا باورش سخته، هم سخت هم شیرین که نویسنده ایرانی هم میتواند تخیل ازاد و زیبا داشته باشد!!! کتابهای میگارد رو خوندم که کم و بیش توی یه سبکند، اما این کجا و ان کجا، اونا یک کپی ضعیف از تمام کتابهای این سبک مثل پادشاه اب خاک اتش... هست.. این اثر زیبا ست و هیچ گنگی نداره.. که توی عقب و جلو رفتن گیج داستان شی!!! قلم نویسنده قویه!! میدونه چی میخواد بنویسه!! یک روزه تمومش کردم و لذت بردم از کتاب یک نویسنده ایرانی!!! ممنون😊
مشاهد همه نظرات (۴۹)