دانلود کتاب جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی

  • از: پوریا مفتون
  • ۲۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی

در این کتاب سعی بر این بوده تا با تشریح توضیحاتی پیرامون هنر و زندگی در دنیای موسیقی؛به پیشگیری از خطاها پرداخته و راهی بسوی شکوفایی خلاقیت هنرمندان گشوده شود.

نوع بیانی که هنرمندان برای نشان دادن افکارشان انتخاب می کنند بر مبنای نگرش و کاوشی است که انجام می دهند و بازتابی که از اتفاقات جهان در ذهنشان جریان می یاد موجب خلق آثاری می شود که تجلی متفاوت و یا همسان در گونه بیان هنر ها پدید می آورد. در واقع هنر با انگیزه های هنرمند مرتبط است و تصوری از جهان است که در قالبی از آثار هنری خلق می شوند و در زمان تماس با مخاطب به معنا می رسد.

موسیقی تنها هنریست که بدون دیدن درک می شود و واکنش درونی آهنگساز را به وسیله اصوات نامرئی به دنیای بیرونی نمایان می کند که طی این جریان تصویرهای ذهنی متفاوت و گاه مشابه در شنونده برانگیخته می شود. موسیقی درای زبانی بین المللی و خاص می باد که برای تمام هنرمندان موسیقی دارای مفهومی همسان است و این یکسان بودن زبان نوشتاری موسیقی، دربین کشورهای مختلف، خود نوعی همبستگی و صلح همراه با عشق به انسانیت عرضه داشته و باعث شده است تا این زبان در تمام نقاط جهان قابل درک باشد.

 ۱۹۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

بخش اول: هنر در گذر ایام

بخش دوم: دلایل پیدایش موسیقی زیر زمینی

بخش سوم: سیر موسیقی ایران در نیم قرن اخیر

بخش چهارم: دالایل انگ شیطان پرستی به موسیقی متال

بخش پنجم: ارتباط مردم با هنرمند

بخش ششم: رویکرد موسیقی زیر زمینی

راهنمای دانلود کتاب جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی

برای دانلود کتاب جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جامعه شناسی موسیقی زیرزمینی
فرزین امامی
۱۳۹۴/۱۱/۵
خوب بود اما این کتاب بیشتر در مورد آداب و رسوم و خفقان در ایران و خوبی کشورهای دیگر گفتن رو به رشته‌ی تحریر دراوردە و موسیقی اصلا پررنگ نیست و خوب کتابی پر معناست اما اسم کتاب موسیقی هست ولی کم تر به بیشتر...
Soheil Sabaghian
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
کتاب به دردبخوری است
حسام خداداد
۱۳۹۹/۳/۱۱
خوب بود بهترم میتونست باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)