دانلود کتاب جملات جادویی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جملات جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جملات جادویی

کتاب جملات جادویی به قلم سحر سلمان، در قالب جملات تاکیدی مثبت قصد دارد به ما کمک کند تا درست بیندیشیم و عمل کنیم.

به یاد داشته باشید که هر یک از ما نمونه بی‌همتایی در آفرینش الهی با استعدادهای خاص خودمان هستیم. لذا آنچه را که می‌توانید، تغییر دهید و آنچه را که نمی‌توانید مشخص کنید درباره عادات و خصلت‌های خود فکر کنید اگر دریافتید که برخی از آن‌ها شما را ناراحت می‌کند، برای تغییر آن اقدام کنید. اما اگر چیزی است که نمی‌توان آن را تغییر داد سعی کنید از آنچه هستید لذت ببرید و با آن سازگار شوید.

کتاب جملات جادویی (Magical sentences)، کتابی است در جهت درست اندیشیدن و زدودن افکار منفی از ذهن‌مان تا به آرامش برسیم و زندگی‌مان را سرشار از عشق، سرور و شادی کنیم. هر روز و هر لحظه این جملات را تکرار کنید تا ملکه ذهن‌تان شود.

در جریان و اتفاقات‌های زندگی این طرز تفکر ماست که قادر است ما را یاری و همراهی کند و وجودمان را دگرگون کند. این افکار ماست که زندگی را ناخوشایند و یا اشتیاق ما را برای پرداختن به فعالیت‌های اجتماعی آسان و راحت می‌کند. این طرز تفکر ماست که می‌تواند به زندگی معنا و جهت بدهد.

با نگاه مثبت و افکار مثبت به زندگی ناامیدی و ترس و نگرانی بی‌اثر می‌شود. انسان‌های مثبت و خوش‌بین بر اهداف مثبت متمرکز شده و احساس لذت و رضایت از زندگی خود دارند. افراد خوش‌بین به آینده با دید مثبت نگاه می‌کند و عینک خودخواهی و خودبینی را به چشم نمی‌زنند. افراد خوش‌بین و مثبت‌نگر زندگی را تحت کنترل خود دارند و زندگی را صحنه برد و باخت تلقی نمی‌کنند.

به خاطر داشته باشید هر اندیشه منفی درباره خود و دیگران وجودمان را به آتش خواهد کشید. انسان اگر بخواهد می‌تواند زندگی شاد و سالمی داشته باشد فقط و فقط کافی است از داشته‌هایش به خوبی بهره گیرد. باید بدانیم که رویدادها بر زندگی ما تاثیر نمی‌گذارد بلکه تعبیر و تفسیر ما از رویدادهاست که بر افکار و احساس و رفتار ما تاثیر می‌گذارد. پس بیایید خوب فکر کنیم، خوب رفتار کنیم تا خوب زندگی کنیم.

در بخشی از کتاب جملات جادویی می‌خوانیم:

هدف شما در زندگی باید چیزی باشد که بتوانید هر روز و هر لحظه آن را احساس و تجربه کنید.
هدف خود را بر روی کاغذی بنویسید و آن را به دیوار اتاق‌تان آویزان کنید. هر روز آن را در ذهن‌تان مرور کنید و راه‌های رسیدن به آن هدف را بررسی کنید.
در هر شرایطی، بر چیزهایی تمرکز کنید که به مدد آن‌ها بتوانید احساس بهتری از خود و شرایط خود داشته باشید.

Your goal in life should be something you can feel and experience every day and every moment
Write down your goal on paper and hang it on your palm rest wall. Every day, review it in your mind and check the ways to reach that goal
In all circumstances, focus on things that can help you feel better about yourself and your circumstances

 ۱۶۲ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6155-40-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جملات جادویی

برای دانلود کتاب جملات جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جملات جادویی

نظرات کتاب جملات جادویی

NSR T
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
کتاب خوبی هس ولی قیمتش خیلی زیاده
مشاهد همه نظرات (۱)