دانلود کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی

در کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی، به تالیف طاهره عموزاد، ابوذر پوریانی و حسین پوریانی، می‌خوانیم که بخش اعظم تاریخ نانوشته بشر، اختصاص به جنگ نرم دارد. اگر دولت‌ها و اقوام به تسلط بر اقوام و ملت‌های دیگر می‌اندیشیدند تا قومی را از صفحه روزگار پاک کنند و ملتی را به بردگی کشند، بیشتر مردم هم جدا از دولت‌ها و ملت‌ها، به یک جنگ دایمی مشغول بوده و هستند که مبتنی بر تسلط بر اذهان و قلوب است.

تاریخ پر از گزارش‌هایی درباره جنگ‌ها و خونریزی‌های میان بشر است و تاریخ مکتوب بشر، چیزی جز تاریخ جنگ‌ها و کشتار و غارت‌ها نیست. در کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی، گفته می‌شود، جنگ میان انسان و ابلیس، جنگ نرم‌افزاری است؛ هر چند که به سبب گروه بندی‌هایی که پس از همراهی گروهی از انسان‌ها با ابلیس اتفاق می‌افتد، چهره دیگری از جنگ یعنی جنگ سخت نیز نمودار می‌شود. لذا شیاطین انسانی در دو جبهه جنگ نرم و سخت به مقابله با مومنان و اهل حق می‌آیند؛ اما هدف ابلیس و شیاطین بیش از آنکه هلاکت فیزیکی و دنیوی افراد باشد، هلاکت جانی آنهاست تا سعادت ابدی شان را به شقاوت ابدی تبدیل کند.

از آن جایی که بخش عمده فعالیت‌ها علیه بشریت از‌ سوی خود بشر انجام می‌گیرد و بشر علیه بشر و به عنوان کارگزاران بی‌مزد و مواجب ابلیس عمل می‌کنند، خداوند به مسئله جنگ نرم ابلیس و شیاطین علیه انسانیت توجه خاصی را مبذول داشته و در این راستا سفارش‌های بسیاری را همراه با تحلیل و تبیین و توصیف دشمنان بشریت و شیوه‌های آنان و نیز روش‌های مقابله بیان کرده است. در کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی سعی بر آن است تا گوشه‌هایی از این تحلیل‌ها و تبیین‌ها و توصیه‌های خداوند در جنگ نرم بیان شود. 

 ۷۲ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8415-06-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یادداشت 1: جنگ نرم از منظر قرآن
یادداشت 2: روش‌های اهل بیت در مبارزه با جریان‏‌هاى انحرافى‏ در جنگ نرم
یادداشت 3: جنگ نرم دراندیشه وکلام امام خمینی (ره)
یادداشت 4: سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص جنگ نرم
منابع

راهنمای دانلود کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی

برای دانلود کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جنگ نرم در اندیشه اسلامی

نظرات کتاب جنگ نرم در اندیشه اسلامی

ترنم اذری
۱۳۹۹/۴/۱
خیلی کتاب عالی و مفیدی هست پیشنهاد میکنم خوانده شود
مشاهد همه نظرات (۱)