دانلود کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نوشته‌ی هادی جمشیدیان، منظومه‌ای از فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون جهان اسلام است. این مطالب مطابق با شرایط بحرانی تحولات دنیای اسلام ذکر شده‌اند.

حضرت امام خمینی (رحمۀ‌ الله ‌علیه) به عنوان اولین شخصیت و منادی جهان اسلام، نور انسانیت و کرامت را به جهان اسلام تابانید و بیداری و نجات‌گری کشورهای اسلامی را از یوغ ترفندهای استعماری و سلطه‌گری استکبار جهانی، نظریه‌سازی و در ایران اسلامی نهادینه کرد و امروز مقام معظم رهبری (مدظله ‌العالی) این حرکت را به سمت تحول و تعالی پیش می‌برد تا تمامی کسانی که در کشورهای عربی و دیگر اعضای جهان اسلام به دنبال بازگشت به اسلام انقلابی و ناب‌ محمدی (صلی‌ الله‌ علیه ‌و‌ آله‌ و‌ سلم) هستند این بستر و جریان را در خدمت قاعده نفی سبیل و اهتمام اسلامی قرار دهند.

افق باز و بلند اندیشه رهبری، آینه‌ای است که در آن حکمت‌های روشن و راه‌گشایی متجلی است. سخنان، پیام‌ها، فرامین، هشدارها، نصایح و مواعظ ایشان، همه و همه لبریز از آن گوهر، نور، فرقان و بصیرت‌های آسمانی است و برخوردار از عمق و وسعت و تیزبینی و تدبیر و این‌ها در سایه خلوص و تقوایی است که خداوند متعال، روشن‌بینی را محصول آن دانسته است و می‌فرماید: «ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا»

در بخشی از کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) می‌خوانیم:

«هفته‌ وحدت، وحدت میان امت اسلام است. دشمن مى‌خواهد میان فرقه‌هاى اسلامى نزاع باشد؛ به‏خصوص بعد از پیروزى انقلاب اسلامى دشمن خواسته است بین ایران انقلابى و اسلامى و بقیه‌ ملت‌ها جدایى بیندازد. از خدا مى‌خواهند که در دنیاى اسلام گفته شود: «این‌ها شیعه هستند و انقلابشان انقلاب شیعى است و به ما سنى‌ها ربطى ندارد» ملت ایران از اول انقلاب گفته است بله ما شیعه و موالیان اهل‌بیت پیامبریم؛ اما این انقلاب، یک انقلاب اسلامى بر اساس قرآن، بر اساس توحید، بر اساس اسلام خالص و ناب، بر اساس وحدت و برادرى بین همه‌ مسلمین است».

 ۶۱۹ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-248-021-9 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: تحلیل گفتمان بیانات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص جهان اسلام
شواهد و نشانه‌های تحول جهانی و جایگاه بیداری اسلامی در دنیای اسلام
تهدیدات فرا روی دنیای اسلام
ضعف‌ها و آسیب‌پذیری‌های دنیای اسلام
ظرفیت‌ها و قابلیت‌های دنیای اسلام
فرصت‌های پیش‌روی دنیای اسلام
راهبردها و راه‌کارهای مقابله با دشمنان از سوی دنیای اسلام
الزامات دنیای اسلام
نقش علما، اندیشمندان، روشنفکران و دانشجویان در دنیای اسلام
نقش و وظایف ملت‌ها و دولت‌های دنیای اسلام
نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در تحولات دنیای اسلام
فصل دوم: گزیده بیانات امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در خصوص جهان اسلام
فصل سوم: جدول نکات کلیدی فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص جهان اسلام

راهنمای دانلود کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

برای دانلود کتاب جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جهان اسلام از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)