دانلود کتاب جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع

  • از: حسین عالمی
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع

«جوشکاری دو» در حقیقت در امتداد تبیین همان نظریه «جوشکاری یک» و در عین حال پاسخگو به سؤالات فراوان دیگری است که در ذهن مخاطب جوشکاری یک تولید و نگاشته شده و در نهایت به دست نویسنده رسیده است.

در این کتاب الکترونیکی با طرح مطالب متنوعی روبرو می‌شویم، از دختری که در انتخاب همسر نزدیک بود تحت تأثیر عرفان کاذب قرار گیرد یا دختری که در محیط ناامن خانه‌شان تنها با توکل و توسل توانسته بود وجود خویش را حفظ کند و یا همسرانی که در ایجاد ارتباط عاطفی با یکدیگر مشکل دارند، نمونه‌ای از صدها مسأله‌ای است که در این کتاب آمده است.

 ۳۱۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع

برای دانلود کتاب جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جوشکاری 2: ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع
علی بهارلو
۱۳۹۸/۱/۱۱
دیدگاه مارو نسبت به ازدواج روشن میکنه
sayedhossein hosseini
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
سلام علیکم... خدا خیر بده ان شالله و موفق باشن حاج حسین آقای عالمی واااقعا میشه گفت بهترین تدابیر و جواب‌های محکم رو تو دو جلد واضح و صریح بیان کردند!و همچنین تشکر ویژه از کتابراه که در دسترس عموم این کتاب ارزشمند رو قرار داده
ومن الله توفیق
التماس دعا
marya khajeh
۱۳۹۴/۸/۲۶
لطفا کتاب '' ازدواج نکنید مگر با نیمه گمشده الهی تان '' رو هم بزارین خیلی دنبالش هستم بخونم ولی تاکنون موفق نشدم ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)