دانلود کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون)

در کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون) اثر کریم آتشگر، منا بتویی و مرتضی خیرخواه حل تشریحی 242 مسئله از فصل‌های رگرسیون کتاب "احتمالات و آمار مهندسی" پرفسور سی داگلاس مونتگومری آورده شده است.

کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون) با ویژگی‌های منحصر بفرد در اختیار دانشجویان، کارشناسان و مدیران حوزه‌های صنعتی و خدماتی قرار گرفته است. در این کتاب برای حل بسیاری از مسائل، از گزارشات نرم افزار آماری "مینی تب" استفاده شده است. به‌طوری که با مطالعه این کتاب، چگونگی تفسیر گزارشات "مینی تب" را نیز فرا خواهید گرفت. بعلاوه، در بسیاری از مسائل این کتاب، چگونگی ورود داده‌ها به نرم افزار نیز آدرس دهی می‌شود، تا علاقمندان نحوه ورود داده‌ها را برای گرفتن گزارشات مربوط به رگرسیون، از نرم افزار "مین تب" یاد گیرند.

داگلاس سی. مونتگومری (Douglas C. Montgomery) استاد مهندسی صنایع دانشگاه ایالتی آریزونا و جورج سی. رانگر (George C. Runger) در کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون) (Solution Manual For Applied Statatistics And Probabilities for Engineers Regression sections) مسائل را به‌گونه‌ای آورده‌اند که برای دانشجویان و محققینی که به کنترل فرآیند آماری با رویکرد پروفایلی (پایش پروفایل ها) علاقمند هستند نیز بسیار مفید و قابل استفاده باشد.

در کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون) آدرس دهی کلیه مطالب تشریحی و فرمول ها نیز بر اساس کتاب " آمار و احتمال کاربردی مهندسی" جلد دوم است. مسائل این کتاب، به دانشجویان، محققان، مهندسان، مدیران و کارشناسان رشته‌های مختلف یاد می‌دهد که چگونه می‌توان از آمار در صحنه‌های واقعی به‌خوبی استفاده کرد.

در اولین فصل این کتاب، مسائل و پاسخ‌های تشریحی مربوط به مباحث رگرسیون خطی ساده بیان شده است. این بخش شامل تخمین حداقل مربعات، تست فرضیه‌های رگرسیون، فاصله‌های اطمینان، شایستگی مدل رگرسیون، تجزیه و تحلیل باقی مانده، ضرب تعبین R²، تبدیلات برای یک خط مستقیم و رگرسیون لجستیک است.

فصل دوم به سیاست رگرسیون خطی چندگانه می‌پردازد. این بخش به مسائل ساختن مدل رگرسیونی چند همخطی، مسائل تست رگرسیون چندگانه و شایستگی مدل، می‌پردازد.

 ۶۰۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7736-20-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: رگرسیون خطی ساده و همبستگی
۱-۲ رگرسیون خطی ساده
۱-۴ تست فرضیه‌ها برای رگرسیون خطی ساده
۱-۵ فاصله‌های اطمینان
۱-۶ پیش بینی مشاهادات جدید
۱-۷ شایستگی مدل رگرسیون خطی ساده
۱-۸ همبستگی
۱-۹ رگرسیون روی متغیرهای تبدیل
۱-۱۰ رگرسیون لجستیک
۱-۱۱ تمرینات تکمیلی
۱-۱۲ مسایل پیشرفته
فصل دوم: رگرسیون خطی چندگانه
۱-۲ مدل رگرسیون خطی چندگان.
۲-۲ تست فرضیه‌ها در رگرسیون خطی چندگانه.
۲-۳ فاصله اطمینان در رگرسیون خطی چندگانه
۲-۴ پیش بینی مشاهدات جدید
۲-۵ ارزیابی شایستگی عادل
۲-۶ انواع مدل‌های رگرسیون چندگانه
۲-۷ تمرینات تکمیلی
۲-۸ مسائل پیشرفته

راهنمای دانلود کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون)

برای دانلود کتاب حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حل مسائل احتمالات و آمار مهندسی مونتگومری (رگرسیون)
عماد زمانی
۱۳۹۸/۲/۱۱
باسلام این کتاب واقعن کاربردی ولازم وبدرد بخوربوده برام
فط‌ای کاش کتاب آماراحتمال کاربردی مهندسی راباهمین کیفیت وقیمت داشتید
ممنون
میترا شریفی
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)