دانلود کتاب حماسه تپه برهانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حماسه تپه برهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حماسه تپه برهانی

کتاب «حماسۀ تپۀ برهانی» یکی از آثار برتر نوشتاری برگزیده در حوزۀ ادبیات دفاع مقدس است که گرچه با فاصلۀ اندکی از پایان جنگ با عنوان «تپۀ برهانی» به زیور طبع آراسته شد، همچنان در کانون توجه محافل ادبی و اندیشمندان و نخبگان این عرصه قرار دارد.

«حماسۀ تپۀ برهانی» روایت رشادت و ایثارگری دلاور‌مردانی است که در سودایی عارفانه امتثال فرمان قافله‌سالار عشق را کمر بسته و فارغ از همۀ تعلقات و دلبستگی‌ها بر سمند عشق نشسته و سویدای دل را به ذکر و مناجات آزادگی شستند.
در این خون‌نامه، سخن از آزاد‌مردان سینه‌سرخی است که با پای ارادت به میدان‌های نابرابر نبرد شتافتند و با توسن تسلیم و رضا، سوار بر امواج خطر، آذرخشی شدند و سینۀ تاریکی را دریدند تا انسان فرو‌رفته در گرداب شقاوت را به ساحل رستگاری و سعادت رهنمون شوند.

«حماسۀ تپۀ برهانی» یادآور پایمردی حماسه‌آفرینانی است که با عزمی پولادین بر سفینۀ یقین سوار شدند و تا قاف حادثه و حماسه رفتند و گرچه مرغ جان از قفس تن آزاد و مزرع آزادی را تا ابد با خون سرخشان آبیاری کردند، خاطره‌هایی آفریدند که در همارۀ روزگار الهام‌بخش و رهنمای رهپویان راه عدالت و آزادگی خواهد بود.

خون‌نامۀ «تپۀ برهانی» ثمرۀ صفای باطن و اخلاص بسیجی هنرمندی است که نه به‌عنوان یک نویسندۀ داستان و رمان، بلکه به‌عنوان امتثال بخشی از تکلیف و رسالت جهادی‌اش حماسه، ایثار، استقامت و در عین حال مظلومیت دلیر‌مردان همرزمش را در مقطعی از دفاع مقدس ثبت و ضبط کرده است. در این خون‌نامه، اوج شکوه و جلوۀ ایمان و معرفت جوانان نسل دفاع مقدس تبلور یافته و بی‌شک یکی از صحیفه‌های جاویدان تاریخ مردمان این مرز و بوم باقی خواهد ماند.

 ۲۴۸ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6360-45-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حماسه تپه برهانی

برای دانلود کتاب حماسه تپه برهانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حماسه تپه برهانی

نظرات کتاب حماسه تپه برهانی

علی موحد
۱۳۹۹/۱/۹
به نظر من این کتاب خیلی خوب بدون اغراق به بیان بزرگمردی و رشادت‌های جوانان کم سن و سال در اون سالها پرداخته و میتونه باعث برانگیخته شدن احساسات حماسی جوانان امروز باشه و کم لطفی هست کسانی امثال این مرد آسمانی هنوز ناشناخته بمونن
Hosein Hoseini
۱۳۹۹/۹/۹
درود بر تمامی کسانیکه درراه وطن اریایی جانفشانی کرده‌اند وسپاسگزار شما هموطن دلیر وهمه شهدای عزیزمان هستم بسیار عالی حماسه تپه برهانی را بیان کرده بودید. سرافراز باشید
لیلی جعفری
۱۳۹۷/۲/۳۱
عاشق این کتابم حتما بخونیدش. من بچه بودم اتفاقی کتاب تپه برهانی رو خوندم و امروز با دیدن اسم کتاب توی سایت با کمال اشتیاق، پرداخت کردم.
مشاهد همه نظرات (۷)