دانلود کتاب خاطرات یک روز آسمانى

  • از: محمدحسین شهرى
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خاطرات یک روز آسمانى و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب خاطرات یک روز آسمانى و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خاطرات یک روز آسمانى

کتاب خاطرات یک روز آسمانى که گزارشهایى از برپایى مراسم نیمه شعبان می باشد و توسط محمد حسین شهرى گردآوری و توسط عبدالحسین طالعى نیز ویراستاری فنی شده است توسط انتشارات نبا منتشر گرده است.

در توضیحات این کتاب آمده است:

نیمه شعبان، زاد روز تولد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) تمامی شیفتگان در تلاشند تا با برپایی جشن و شادی، ارادت خود را به امام زمان نشان دهند. سلیقه و ابتکار نو از طرف افراد به این مراسم رنگ و حال خاصی را شکل می دهد،که بسیار آموزنده می باشد. در این نوشتار به چند نمونه عینی اجرا شده توسط افراد مختلف در محل های گوناگون اشاره شده است.

چند سطری از کتاب:

دو هفته به نیمه شعبان باقى مانده بود. جنب و جوش گروه‌هاى مختلف مردم را مى‌دیدم، که هر کدام به گونه‌اى براى عرض سلام و ادب به محضر حضرتش مى‌کوشیدند. من هم به عنوان یک بانوى مسلمان ، دوست داشتم برگ سبزى فقیرانه به پیشگاه آن امام همام عرضه بدارم و در آن بارگاه سلیمانى، همچون مورى ناچیز، ارادتِ خود را عرض کنم. به ایـن امید که آتش محبّت و اشتیاق به آن پدر مهـربان ـ که آن هم هدیه و موهبت آن بزرگ بود ـ در دلِ خودم زنده بماند، و در دلهاى دیگران نیز قبسى از این طور، شعله گیرد. باشد که این گامِ لرزان و کوتاه، وسیله معرفت بیشتر من نسبت به آن حجت خدا و انجام وظیفه خالصانه‌تر در برابر آن عزیز باشد. برنامه‌اى کلى و خام ریختم. آن را به همسرم خبر دادم. او هم براى همکارى با من، اعلام آمادگى کرد. وقتى زمینه را مناسب یافتم، براى روشن‌تر شدن برنامه، با او مشورت کردم. در آن زمان، من در یکى از دبیرستان‌هاى منطقه ده تهران درس مى‌دادم، در محله‌اى قدیمى که …

 ۸۰ صفحه، ۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9648323194 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

چشم انداز

شور معنوى

مسابقه

جشن میلاد و جشن ظهور

شما که به ما نیاز دارید

راهنمای دانلود کتاب خاطرات یک روز آسمانى

برای دانلود کتاب خاطرات یک روز آسمانى و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خاطرات یک روز آسمانى
حامد رشیدآبادی
۱۳۹۶/۷/۵
سلام
کتاب خیلی خوبیه
مخصوصا داستان اولش
داستان دوم و سوم مخصوصا به درد کسانی میخوره که میخوان در مدارس جشن نیمه شعبان یا هر جشن مذهبی دیگه‌ای بگیرن. کلی راهکار و ایده داره
Raeef Hashem
۱۳۹۶/۲/۳۱
سلام!
احسنت. خوشا بحال دستی، چشمی، زبانی که توصیف از اقامون کنه، اجرشمابا خدا
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۸/۲۳
برای جشن‌های نیمه شعبان داستانهای خوبی دارد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)