دانلود کتاب خانه خواهران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خانه خواهران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خانه خواهران

در کتاب خانه خواهران، اثر شارلوته لینک، باربارا و رالف آمبرگ وارد سفری در یک خانه کرایه‌ای می‌شوند تا زندگی زناشویی خود را نجات دهند که در همان آغاز اتفاقاتی می‌افتد و ...

در واقع سفر به یورکشایر نوعى هدیه عید کریسمس و آخرین کوشش براى نجات یک زندگی زناشویى آشفته و مختل بود. اما زوج آلمانى باربارا و رالف آمبرگ از همان آغاز با مشکلاتى روبه‌رو مى‌شوند. برف شدیدى که در شب اول مى‌بارد، ارتباط آن خانه کرایه‌اى به نام وست‌هیل هاوس را با دنیاى خارج قطع مى‌کند. باربارا آشفته حال، اتاق‌هاى آن خانه قدیمى را جستجو مى‌کند. او با داستان زندگى زنى به نام فرانسیس گرى آشنا مى‌شود که زمانى مالک وست‌هیل هاوس بوده است.

آن زن به قدرى مصمم، مستقل و داراى تضادهاى مختلف درونى است که به نظر مى‌رسد، همواره از زمان خود جلوتر بوده است. او علیرغم تمام قراردادهاى اجتماعى و گاهى حتى بر خلاف احساسات خود، هر چه را که مى‌خواهد، به‌دست مى‌آورد و همان کارى را انجام مى‌دهد که به نظرش صحیح مى‌رسد. زنى که براى افرادى که دوست دارد، هر خطرى را به جان مى‌خرد، اما هرگز براى زندگى زناشویى با تنها مرد زندگى خود، شجاعت ندارد. زنى که از مرگ و شیطان هراسى ندارد و فقط از دست‌دادن وطن، او را به وحشت مى‌اندازد. تا بالاخره روزى با یک حرکت ناگهانى و هیجان‌انگیز، خود را از تمام تهدیدات رها مى‌کند و بار گناه را تا پایان عمر بر گردن خویش مى‌نهد.

باربارا هنگام مطالعه آن صفحات که مانند شبکه‌اى متشکل از عشق، تنفر، تحقیر، وابستگى و اشتیاق به آزادى بود، گمان کرد در خلسه فرو رفته است. به تدریج بیشتر متوجه شباهت‌هاى خود با فرانسیس شد و به اعماق روح خود نگریست. بالاخره ناگزیر به گرفتن تصمیمى شد که نه تنها زندگى او را به شدت متغیر مى‌کرد، بلکه سرنوشت فرانسیس گرى را هم به سرانجام مى‌رساند...

خانم شارلوته لینک (Charlotte Link) متولد 1963 و نویسنده‌اى چند بُعدى و با استعداد است. او با رمان‌هاى اجتماعى خود از جمله: زمان طوفان، باقلاى وحشى و دوران وارثین، رمان‌هاى روانشناسانه پر هیجان، کتاب‌هاى کودکان، داستان‌هاى کوتاه و مقالات متعدد، به شهرت رسید. خانم لینک در نزدیکى شهر فرانکفورت زندگى مى‌کند.

در بخشی از کتاب خانه خواهران (Das Haus der schwestern) می‌خوانیم:

باربارا با کنجکاوى پرسید: «آیا مردى در زندگى او وجود داشته است؟»

سینتیا کمى فکر کرد. «اگر از من مى‌پرسید، نه! اما شایعاتى وجود داشت که در جوانى... خوب دیگر، مردى بوده است. نمى‌دانم که آیا واقعا رابطه‌اى هم بین آنان وجود داشته است. در آن دوران بود که شروع به گرسنگى کشیدن کرد و بالاخره لاغر شد. همان‌طور که گفتم، من آن زمان هنوز بچه بودم، ولى به خاطر دارم که مادرم گفت:"شرط مى‌بندم که لورا سلى عاشق شده است. آدم این را در یک دختر جوان حس مى‌کند. دیگر دایم مشغول خوردن نیست، موهاى خود را آرایش زیبایى مى‌کند و چشمانش مى‌درخشد." اینها را مادرم گفت. کسى نمى‌داند که آیا واقعیت دارد یا نه؟»

«این موضوع مربوط به چه زمانى است؟»

«باید... بله، باید در زمان جنگ بوده باشد. سال 42 یا 43. مردم مى‌گفتند که مردى در وست‌هیل رفت و آمد مى‌کند. البته ما به آنجا وست‌هیل نمى‌گفتیم، بلکه دیگر همه آنجا را "خانه خواهران" مى‌خواندند. اما لورا و یک خدمتکار پیر هم در آنجا زندگى مى‌کردند. بعد ناگهان کسى گفت که در خانه خواهران مردى رفت و آمد مى‌کند. خوب، خودتان مى‌توانید تصور کنید که چه شایعاتى به وجود مى‌آید!»

باربارا بى‌احتیاطى کرد و گفت: «شاید آن مرد برادر فرانسیس، جورج بوده است.» سینتیا فورا گفت: «ظاهرا لورا چیزهاى زیادى را براى شما تعریف کرده است! حتى ماجراى جورج بیچاره را هم مى‌دانید؟ باید ساعت‌ها تلفنى با هم حرف زده باشید!»

 ۵۴۰ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-192-5 

چاپ ۱۳۸۳، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خانه خواهران

برای دانلود کتاب خانه خواهران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خانه خواهران