دانلود کتاب خدا به همراهت خرسی

  • از: شراره شیرودی
  • ۱۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خدا به همراهت خرسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب خدا به همراهت خرسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خدا به همراهت خرسی

کتاب خدا به همراهت خرسی اثر شراره شیرودی، داستانی است آموزنده برای گروه سنی "ب" که نتیجه‌ی امید و دعای پدر و مادر را به کودکان نشان می‌دهد.

این کتاب درباره داستان خرسی است که به دیدن پدر‌بزرگ و مادر‌بزرگش می‌رود و در میان راه در جنگل گم می‌شود. اما با دعای مادر، به طرز معجزه‌آسایی نجات پیدا می‌کند.

خرس کوچکی به همراه پدر و مادر خود در کلبه‌ای زیبا در وسط جنگل کاج زندگی می‌کرد. خرس، دوستی به نام خرگوش کوچولو داشت. آن‌ها هر روز با یکدیگر بازی می‌کردند تا آن که زمستان سرد از راه رسید. خرگوش کوچولو به ناچار تا آمدن فصل بهار از خرس خداحافظی کرد و به خانه‌اش که آن طرف جنگل بود رفت. از آن روز به بعد خرسی مجبور بود به تنهایی بازی کند. او دوست داشت هرچه زودتر فصل زمستان تمام شود تا دوباره بتواند دوست خود را ببیند. یک روز پدر و مادر او تصمیم گرفتند. خرسی را به خانه‌ی مادربزرگ و پدربزرگش که در همان نزدیکی‌ها بود بفرستند تا خرسی با دیدن آن‌ها دوری دوست خود را فراموش کند. فردای آن روز خرس به طرف جنگل به راه افتاد...

 ۱۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-00-1064-7 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب خدا به همراهت خرسی

برای دانلود کتاب خدا به همراهت خرسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خدا به همراهت خرسی
arean Powrfalah
۱۳۹۸/۶/۲۶
سلام بسیار عالی ممنون من واسه دخترم میخونم و دخترم خیلی دوست داره ممنون
saeid m65
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
واسه بچه ها خیلی خوب بود
Fatemeh kh
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
کتاب خوبی بود و بخصوص تصاویرش که فوق العاده بامزه س
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)