دانلود کتاب خلاصه اثر مرکب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خلاصه اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خلاصه اثر مرکب

کتاب خلاصه اثر مرکب به قلم دارن هاردی را می‌توان لب کلام کتاب‌هایی دانست که در چند دهه گذشته در زمینه‌ی توانمندسازی و رسیدن به موفقیت منتشر شده است. قطعا به همین دلیل است که شماری از نام آورترین اساتید جهانی این رشته، نظرشان را در رابطه با این اثر نوشته‌ و همگان را به مطالعه‌ی دقیق و حتی چند باره‌ی آن دعوت کرده‌اند.

همه‌ی افراد به دنبال موفقیت و محقق شدن اهداف و آرزوهایشان هستند. کتاب اثر مرکب (the Compound Effect) که می‌تواند آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما‌ باشد مجموعه‌ای است از تمام وجه اشتراک افراد موفق با یکدیگر که دارن‌ هاردی (Darren Hardy) به بررسی تک‌ به تک آن‌ها پرداخته است. اثر مرکب به شما می‌گوید که چطور با چند اصل ساده زندگی روزمره‌تان را متحول کنید. هاردی معتقد است که برای به وجود آمدن تغییرات بزرگ نیاز به قدم‌های بزرگ نیست بلکه ثبات قدم در انجام تغییرات کوچک است که می‌تواند شما را به آنچه می‌خواهید تبدیل کند.

شما با دو روز کار در اینترنت میلیاردر و یا با استفاده از یک کِرِم بیست سال جوان‌تر نمی‌شوید. بی‌شک خیلی شگفت‌انگیز بود اگر می‌شد موفقیت، اعتماد به نفس و سلامتی را در یک پکیج از سوپرمارکت خرید اما اینگونه نیست. باید آن‌ها را بدست آورد و هاردی به شما می‌گوید که از طریق کنترل نیرویی که در زندگی‌تان وجود دارد باید این کار را انجام داد. چیزی که در این کتاب به شما گفته می‌شود، نتیجه 16 سال تحقیقات و تجربه دارن‌ هاردی با بهترین اساتید دنیاست.

مضمون و هدف گذاری دارن هاردی در این اثر که خلاصه‌ای است از کتاب کامل اثر مرکب، به صورتی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه‌ای بتواند به فراخور نیازش از آن بهره‌ برده و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد.

اثر مرکب برای شما رازهای شگفت‌انگیزی را کشف نمی‌کند، بلکه چیزهایی که در زندگی‌تان وجود دارد را کنترل و با تغییرات ساده اتفاقات بزرگی برای شما رقم خواهد زد. بنابراین چنداند مهم نیست چه چیزی یاد می‌گیرید و یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می‌کنید، موفقیت در نتیجه‌ی اثر مرکب به دست خواهد آمد.

دارن هاردی یک کارآفرین بزرگ و نویسنده معروف در حوزه موفقیت و بهر‌ه‌وری است. او در سن هجده سالگی، یک شرکت اتوبوسرانی راه انداخت که باعث میلیونر شدن او شد. سپس در سن بیست و هفت سالگی تبدیل به فردی بسیار موفق در حوزه املاک و مستغلات شد.

در بخشی از کتاب اثر مرکب می‌خوانیم:

وقتی شما اهداف‌تان را به صورت دقیق مشخص کنید، همواره باید به یاد داشته باشید که زمان برنامه‌ریزی روی آن‌ها، باید واقع‌گرا باشید. همیشه مراقب باشید که بی صبری نکنید، از یاد نبرید که هیچ تغییر بزرگی، یکدفعه اتفاق نمی‌افتد. بنابراین اگر مثلاً می‌خواهید شکل ظاهری بهتری داشته باشید، نباید زیاده روی کنید و برای مثال هر روز دو ساعت به باشگاه بروید. برای این کار خیلی بهتر است که تغییرات کوچکی در زندگی روزمره‌تان ایجاد کنید تا سبک زندگی سالم‌تری داشته باشید، بنابراین می‌توانید خود را ملزم کنید سه بار در هر هفته به باشگاه بروید. در این صورت می‌توانید تغییر تدریجی را دنبال کنید.

خیلی از قول‌هایی که ما به خودمان می‌دهیم به این خاطر زیر پا گذاشته می‌شوند که در همان وهله اول، به دلیل احساسی شدن یا جوگیرشدن آن‌ها را مطرح کرده‌ایم با این باور که تغییرات بزرگ در زندگی‌مان خیلی سریع و راحت اتفاق می‌افتند. اما واقعیت این است که چنین وعده‌هایی در مواقعی مانند شروع یک سال جدید، بیش از حد مبهم و کلی‌اند. مثلاً وقتی می‌گوییم «من می‌خواهم وزنم را کم کنم»، «می خواهم بیشتر کار کنم»، «می‌خواهم پس‌انداز کنم تا ماشین بخرم»، «می‌خواهم خانواده تشکیل بدهم»، و غیره. همه این‌ها اهداف خوبی‌اند، اما در آن لحظه به صورت جدی به این فکر نمی‌کنیم که چه کارهایی باید انجام دهیم یا چه گام‌هایی را باید برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم به نتایجی که مد نظرمان است برسیم.

 ۳۲ صفحه، ۱۳۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره کتاب اثر مرکب
مقدمه
فصل اول: نتایج فوری در برابر بهبود دائمی
فصل دوم: مفاهیم کلیدی اثر مرکب
فصل سوم: تکانش بزرگ و عادات
فصل چهارم: لحظه کلیدی
فصل پنجم: چطور اهداف خود را مشخص کنید
فصل ششم: نسبت به اهداف خود، واقع‌گرا باشید
فصل هفتم: عناصر مثبت و کافی گردآوری کنید
فصل هشتم: چطور شانس خود را خلق کنید
فصل نهم: از موانع درس بگیرید
فصل دهم: چطور انگیزه بگیرید
فصل یازدهم: احساس قدردانی برای حفظ خوش‌بینی‌تان اهمیت دارد
نکات پایانی
درباره دارن هاردی

راهنمای دانلود کتاب خلاصه اثر مرکب

برای دانلود کتاب خلاصه اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خلاصه اثر مرکب

نظرات کتاب خلاصه اثر مرکب

bahram balegh
۱۳۹۹/۳/۱
در باره موفقیت کتابهای زیادی مطالعه کردم. فقط دوتا کتاب مفید بود: ۱_ثروتمندترین مرد بابل
۲_اثر مرکب
از اینکه کتاب اثر مرکب خلاصه شده خیلی خوبه. برایتان شادی، ثروت وسلامتی ارزو میکنم
احمدرضا بیگی
۱۳۹۸/۶/۲۰
با توجه به تعداد صفحات زیاد کتاب اثر مرکب برام خیلی جالب بود ک چکیده‌ی اون هم موجود هس... دیگه نیازی نبود کل کتاب رو مطالعه کنم برای بار دوم
Masuod Jafari
۱۳۹۹/۹/۱۸
ایجاد انگیزه کرد و باعث شد اصل کتاب رو بخونم‌. ممنونم از کتابراه و سبکتو
مشاهد همه نظرات (۱۷)