دانلود کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی

  • از: سهیل رکنی
  • ناشر: انتشارات سیمیا
  • ۵۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی

کتاب«خلاقیت تصویری و تجسمی» ویژه رشته هنر به قلم سهیل رکنی(1342) شامل مجموعه سوالات کنکور سراسری از سال 88 تا 94 میباشد. در بخش پاسخ‌نامه تشریحی این کتاب علاوه بر ذکر شماره فصل، صفحه و سایر جزئیات، درسنامه‌ای جامع پیرامون موضوع مورد سؤال ارائه می‌شود که به غیر از پاسخ سوال مربوطه، سعی شده است به بررسی سایر گزینه ها نیز پرداخته شود.

 ۲۲۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-177-526-0 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی

برای دانلود کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خلاقیت تصویری و تجسمی

نظرات کتاب خلاقیت تصویری و تجسمی

رامین شمس
۱۳۹۷/۷/۱۹
کتاب خوبیه، جوابهاش نسبتا خوبه. خیلی عمیق و جزئی مبحث هر سوال آموزش داده نشده، بلکه یه توضیح دو سه خطی راجع به جواب داده شده. البته یکم توضیحات اضافه هم داره، مثلا اگه یک تست راجع به یه نقاشی اثر به فرض پیکاسو است، بجای اینکه راجع به همون نقاشی بیشتر توضیح داده بشه، راجع به پیکاسو و آثارش تاریخچه و داده شده. در کل خوبه. البته کیفیت عکسها یکم پایینه اذیت میشید، بهتره توی سایتها دفترچه سوالات رو دانلود کنید و عکسهای با کیفیت تر رو ازونجا ببینید.
sajad Mahdavinezhad
۱۳۹۸/۸/۳
کتاب بسیار خوبی است برای اونایی که منابع آزمون هنر رو مطالعه کردند و میخوان خودشون رو بسنجند در ضمن این کتاب برای آزمون کاردانی به کارشناسی رشته هنرهای تجسمی هم خیلی کاربرد داره چون منابع تقربیا یکسانی دارند.
Mahigoli .
۱۳۹۷/۲/۲۷
خیلی عالیه. جامع و کامل.
فقط کاش ب روز بود. و اینکه دسترسی ب پاسخ نامه یکم تو گوشی وقت گیره وگرنه عالیه
مشاهد همه نظرات (۲۴)