دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خودآموز تربیت سگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خودآموز تربیت سگ

آموزش و تربیت سگ‌ها آنقدرها هم که به نظر می‌رسد کار سختی نیست. هیثر هموندز در کتاب خودآموز تربیت سگ، گام‌به‌گام به شما یاد می‌دهد که چگونه سگ خود را از هر نژادی که باشد و هر سنی که داشته باشد، تربیت کنید؛ این کتاب آموزنده و در عین حال بسیار شیرین و سرگرم‌کننده است.

درباره کتاب خودآموز تربیت سگ:

سگ‌ها موجوداتی بسیار باهوش و منعطفند. استعداد تربیت‌پذیری آن‌ها به مراتب بیشتر از چیزی‌ست که صاحبانشان گمان می‌کنند. احتمالاً همه‌ی کسانی که با این موجودات باهوش و وفادار سر و کار داشته‌اند، وسوسه شده‌اند که شانس خود را برای تربیت آن‌ها امتحان کنند. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ آیا همه‌ی سگ‌ها به یک اندازه آموزش‌پذیرند؟ و آیا هر انسانی می‌تواند از پس تربیت سگ‌ها بربیاید؟

در کتاب خودآموز تربیت سگ‌ (Dog Tricks And Training)، می‌خوانید که اساسا هر کسی می‌تواند به تربیت سگ خود بپردازد و این کار مستلزم برخورداری از مهارت خاصی نیست. فقط کافی‌ست از آموزش‌های پایه و ابتدایی این کتاب پیروی کنید تا به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید.

سگ‌ها بهترین دوستان ما هستند. هیثر هموندز (Heather Hammonds)، با زبانی فرح‌بخش و جذاب به شما می‌آموزد که تربیت کردن سگ‌ها، به معنای برقراری نوعی پیوند گرم‌تر و صمیمی‌تر با این حیوانات مهربان و دوست‌داشتنی‌ست.

از ویژگی‌های جالب توجه این کتاب، استفاده از تصاویر رنگی‌ست که دنبال کردن و فهم مطالب را بسیار ساده‌تر کرده است.

کتاب خودآموز تربیت سگ‌ها مناسب چه کسانی‌ست؟

تمام افرادی که از سگ‌ها نگه‌داری می‌کنند یا به این حیوان علاقه‌مندند، می‌توانند از مطالب این کتاب استفاده‌های فراوانی کنند.

 ۶۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-383-809-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
چگونه شروع کنیم
آموزش همراه با تشویقی
علامت گذاری لحظه
اهدای جایزه و تشویق، آموزش را عالی می سازد
قسمت اول
آموزش مقدماتی و فرامین
نشستن
خوابیدن
بمان
بیا
دست دادن
قلت زدن
تعظیم کردن
سخن گفتن
نگاه داشتن و حمل کردن
بیار
قسمت دوم
آموزش های پیشرفته
سینه خیز رفتن (خزیدن)
دست تکان دادن
گل یا پوچ
عطسه
چرخیدن و پیچیدن
اسباب بازی های تو جعبه
پریدن از حلقه
قسمت سوم
آموزش های حرفه ای
بازی بسکتبال
تلفن را بیار
شمارش اعداد
دویدن و علامت گذاشتن – مدل عکاسی شدن
خرید رفتن
راهپیمایی
جوراب هایم را در بیار
بوکشیدن سرگرم کننده
انتخاب رنگ
دنبال کردن چوب دستی
آموزش ادرار

راهنمای دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ

برای دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خودآموز تربیت سگ

نظرات کتاب خودآموز تربیت سگ

Meysam Haddadi
۱۳۹۸/۱/۲۷
کتاب مذکور باتوجه به فهرست بندی و موارد آموزشی کتاب خوبیه اما اولی ایرادی که میشه گرفت این هست که در ابتدای کتاب چیزی از روانشناسی و رفتار شناسی سگ‌ها گفته نشده حتی در مورد چگونگی آلفا شدن به سگ که مهمترین و اولین گام در آموزش هست حرفی به میان نیامده. اما روش آموزش خوب و کار آمد هستم. از نظر من یا ابتدا باید مقاله کتابی در مورد رفتار شناسی و روش آلفا شدن به سگها رو مطالعه کرد و در گام بعدی این کتاب رو خواند
دوستانی که این کتاب رو میخونن اگر سوالی در مورد دوتا موردی که عرض کردم داشتن میتونن به من پیام بدن. یا همین پست رو ریپلای کنن
ممنون از معرفی و انتشار این کتاب
ایمان کلانتری
۱۳۹۷/۱۱/۷
کتاب نسبتا خوبی بود تشکر بابت زحمتی که بابت ترجمه این کتاب کشیدید، اما متاسفانه خیلی از دستورات و آموزش هارو نداره، مثل چشم تو چشم شدن، به عقب حرکت کردن، نخوردن غذا بدون دستور، از غریبه‌ها غذا نگرفتن، استادن روی ۲ پا، مهمتر از همه آموزش گارد
شهروز صادقی
۱۳۹۹/۷/۱۱
سلام
این کتاب برای کسانیکه کاملا مبتدی هستند کمی گیج کننده میباشد. خیلی کامل نیست. البته تمرینات کاربردی ست ولی باید یک پیش اگاهی نسبت به تربیت سگ وجود داشته باشد تا از کتاب استفاده مفید شود.
مشاهد همه نظرات (۴۷)