دانلود کتاب خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان

  • از: نیکو زهادی
  • ناشر: فرهنگ رسانه پویا
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان

موسیقی مانند هنرهای دیگر یک نهاد اجتماعی است و در هیچ دوره ای در تاریخ ساکن نبوده و همواره به تکامل مداوم خود ادامه داده است. در بعضی ادوار این تحول کندتر ودر بعضی زمانها تحول آن سریعتر بوده است.

تاثیر موسیقی بی کلام به همراهی ساز گیتار، خود خواص بسیار مهمی در ایجاد آرامش روحی انسان، و تاثیر به سزایی بر روی احساسات انسان دارد.

گیتار نوعی سازهای زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کند به سازهای گروه کوردوفن (Cordophones) تعلق دارد. این ساز از جمله سازهایی است که امروزه به طور وسیعـی در انواع موسیقـی از کلاسیک گـرفته تا جَز و راک- به کار می رود و علاوه بر داشتـن قدمت تـاریخـی قابـل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک‌های نوازندگی) توانسته هم گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشم گیری داشته باشد و با طنین صداهای منحصر به خود، طیف وسیعی از علاقمندان سبکهای موسیقی را ارضا می نماید که این موضوع گیتار را پر طرفدارترین ساز معاصر نموده است که در نتیجه گونه‌های متفاوتی از آن به وجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد.

 ۵۶ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-91905-5-3 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
گیتار
تاریخچه
اجزای گیتار
انواع گیتار
انواع گیتارهای الکتروآکوستیک
گیتار الکتریک
انواع از نظر بدنه
از نظر تعداد سیم‌ها
اجزا
انواع گیتارهای الکتریک
گیتار با بدنه فلزی
جیمی هندریـکس
جو ستریانی
اوتمار لیبرت
جان ویلیامز
کارلوس سانتانا
فهرست منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان

برای دانلود کتاب خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خورشید طلایی گیتار: تاریخچه گیتار و زندگینامه نوازندگان بنام گیتار جهان
فاطمه کشاورز
۱۳۹۷/۶/۲۲
عالیع...
Siavash Bahrami
۱۳۹۷/۱/۳
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)