دانلود کتاب داستان اینترنت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داستان اینترنت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داستان اینترنت

این کتاب داستان و تاریخچه اینترنت و ماهوراره به فضا و چگونگی بوجود آمدن آنها را توضیح می دهد.

نرم افزار قرار است همه چیز را تغییر دهد. به زودی همه از آن استفاده می­کنند. این موضوع را «بارک اندریسین» به «جان دور» گفت. جان اغلب ادعاهایی مانند این را شنیده است. شغلش فانیانس برای شرکت­ های جدید می­باشد. بنابراین هر روز مردمی را ملاقات میکرد که اعتقاد داشتند که ایده­ هایشان می­رفت تا دنیا را تغییر دهد و میلیون­ ها دلار در این فرایند بدست آورد. اما مارک و طرحش متفاوت بود.

مارک فقط بیست و سه ساله بود اما دلایل خوبی داشت که اعتماد به نفس داشته باشد. چند ماه قبل برنامه ­ای نوشته بود که به نام موزائیک بود. که اکثراً دو میلیون از مردم آن را استفاده می­ کنند. در زمانی­که «مارک اندریسین» گفته بود که نرم افزارش می­رود که همه چیز را تغییر دهد؛ اینترنت فقط یک سرگرمی برای کسانی بود که از آن استفاده می­ کردند. مردم می­ گفتند که کسی از طریق اینترنت پول نساخته است. اما قبل از این هم راه­ هایی بود که مردم می­ گفتند شما نمی­ توانید با تجارت اندریسین پول بسازید. آنها می­ گفتند: که شما نمی­ توانید تلفن بفروشید وقتی که کسی برای تلفن زدن و تماس ندارید.

به سال 1994 «مارک اندریسین» یکی از معدود افرادی بود که احتمال تجارتی بودن اینترنت را دید. شرکتش «نت اسکیپ» به افراد عادی اجازه گرفتن امتیازاتی در زمینه فن آوری داد، اما تا آن زمان تنها دانشمندان و مهندسان از آن استفاده می­کردند.

اینترنت قسمت خیلی کوچکی بود از مبارزه آمریکا با شوروی سابق در جنگ سرد. اما اینترنت در قرن بیست و یکم به عنوان فن آوری شروع شد که می­ تواند زندگی بسیاری از اشخاص روی زمین را تغییر دهد.

 ۱۰۸ صفحه، ۱۲۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-046859-3 

چاپ ۱۳۹۰: ۴۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول - ماهواره اسپوتینگ
فصل دوم - اولین شبکه کامپیوتر
فصل سوم - به طرف اینترنت
فصل چهارم - کامپیوتر شخصی
فصل پنجم - www
فصل ششم - نت اسکیپ
فصل هفتم - یاهو! یک راهنما برای همه چیز
فصل هشتم - آینده

راهنمای دانلود کتاب داستان اینترنت

برای دانلود کتاب داستان اینترنت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داستان اینترنت
Pouya Ghorbankhani
۱۳۹۹/۱/۲۳
من نمیدونم این کسی که این کتاب رو ترجمه کرده اصلا انگلیسی بلده یا نه؟!!! افتضاح! کتابی عالی با ترجمه‌ای افتضاح که منو مجبور به خوندن ورژن انگلیسیش کرد!!!!
لطیف حنضلی
۱۳۹۷/۳/۱۶
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)