دانلود کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

  • از: گوهرتاج عبداللهی
  • ناشر: انتشارات ترفند
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 نوشته‌ی گوهرتاج عبداللهی، مجموعه‌ایست از چند داستان زیبا و جذاب، که برای کودکان گردآوری شده است.

در بخشی از کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 می‌خوانیم:

روزی در شهری بزرگ پسری به نام مجتبی زندگی می‌کرد که علاقه‌ی خیلی زیادی به ماهیگیری داشت. او همیشه آخر هفته وسایل ماهیگیری را جمع می‌کرد و سطلی پر از کرم را برمی‌داشت و به کنار رودخانه‌ای که فاصله‌ی زیادی تا خانه‌اش داشت می‌رفت.

یک روز مجتبی از دوستش فرید که او هم علاقه‌ی خیلی زیادی به ماهیگیری داشت، خواست تا آخر هفته را با هم به ماهیگیری بروند. فرید هم با خوشحالی درخواست او را قبول کرد. آن‌ها بی‌صبرانه منتظر رسیدن آخر هفته بودند و کلی نقشه چیدند که آخر هفته‌ی خیلی خوبی داشته باشند. بالاخره آن روز رسید و مجتبی وسایل ماهیگیری را با سطلی پر از کرم‌های کوچک و یک چادر مسافرتی پشت ماشین گذاشت و به دنبال دوستش فرید رفت و او را برداشت و به سمت رودخانه حرکت کردند.

در راه آن‌ها احساس کردند هوا از همیشه سردتر است و آسمان هم ابری است؛ اما آن‌قدر برای ماهیگیری هیجان داشتند که اهمیتی به آن ندادند و همچنان به راه‌شان ادامه دادند. کم کم بارش بارانِ ریزی هم شروع شد. آن‌ها خیلی خوشحال بودند و در ماشین مرتب حرف زدند و چای و میوه خوردند‌؛ اما راه طولانی بود و مجتبی هم که رانندگی می‌کرد کم کم خسته شد و شروع کرد به خمیازه کشیدن؛ برای همین از فرید خواست تا بقیه‌ی راه را او رانندگی کند.

مجتبی ماشین را به کنار جاده کشاند تا پیاده شود؛ اما بدون این‌که متوجه شود با بچه‌ روباهی که کنار جاده بود، تصادف می‌کند. او بلافاصله ترمز گرفت و با نارحتی از ماشین پیاده شد و بچه‌روباه را که زخمی شده بود داخل ماشین برد.

مجتبی و فرید بلافاصله با وسایل کمک‌های اولیه‌ای که در ماشین داشتند، پاهای روباه را پانسمان کردند و بعد از اینکه مطمئن شدند حال بچه‌ روباه بهتر شده است دوباره به طرف رودخانه حرکت کردند. در راه مجتبی دائم حواسش به بچه روباه زخمی بود و مراقب بود که تکان‌های ماشین او را اذیت نکند.

 ۱۰۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5963-41-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۴۰۰ ت (۴۰%) - 0.89€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پرنده‌ی کنار پنجره‌
قورباغه جادویی
گنجشک زخمی
بچه‌ اردک باهوش
موش کوچولوی غمگین
طوطی نوک جادویی
ماهیگیران مهربان و بچه‌روباه
سوسگ شجاع
کروکودیل‌های وحشی و گوزن‌های تشنه
راسوی سفید مهربان
بچه سوسگی در هواپیما
اسب طلایی تنها
شیر آبی بی‌احتیاط
لاک‌پشت‌های عاقل
کفشدوزک‌های گرفتار
سنجاقک‌های گرفتار در خارهای تمشک

راهنمای دانلود کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1

برای دانلود کتاب داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داستان‌های دلنشین برای بچه‌های نازنین 1