دانلود کتاب داعش و جهاد‌النکاح


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داعش و جهاد‌النکاح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داعش و جهاد‌النکاح

کتاب داعش و جهاد النکاح داستانی است هولناک از جنگ، کشتار، فحشا و بردگی زنان که به قلم امیررضا پرحلم ضیابری است. درگیری‌های مذهبی امری است که با شاخص‌های دنیای مدرن امروز در تضاد است. جنگ و خون ریزی که امروز رنگ و بوی فرقه‌ای گرفته بیش از هر چیز، ناکار‌آمدی فرهنگی جریان‌هایی را نشان می‌دهد که از عمق فکری اندکی برخوردارند.

شمشیر ایشان به دل خود ایشان فرو خواهد رفت و کمان‌ها و بازوهایشان شکسته خواهد شد، خطاکاران جمیعاً هلاک خواهند گردید و عاقبت شریران منقطع خواهند شد. سرزمین شام همواره جولانگاه جنگجویان بوده و سرداران و فرماندهان زیادی با عبور از آنجا، قصد تصرف نواحی بکر و مقدس را داشتند و در این راه خون‌های زیادی ریخته شده است.

در کتاب داعش و جهاد النکاح می‌خوانیم که اکنون و با گذشت قرن‌ها از عبور و مرور سفاکان در این ناحیه، شام یک بار دیگر دستخوش جنگ و خون‌ریزی شده است. گروه‌های جهادی سلفی که برداشت انحرافی از اسلام دارند، با فریب دادن افراد، آن‌ها را تشویق به جنگجویی و ریختن خون هم کیشان خود می‌کنند.

سلفی‌ها فرقه‌ای هستند که با باز کردن راه اجتهاد بر اساس فهم صحابه، زمینه مساعدی را برای صدور فتواهای گمراه کننده گشوده‌اند. این گروه از سده چهارم هجری قمری شکل گرفتند. وجه بارز فکری این افراد، تکفیر (کافر خواندن) دیگر مسلمانانی است که انطباقی با عقاید آن‌ها ندارند. بر این اساس، سلفی‌ها حکم خروج از دین و مباح بودن خون دیگران را صادر می‌کنند و این عمل را عبادت می‌دانند. این گروه، ریختن خون را وسیله تقرب به بهشت می‌داند و طبق همین آموزه‌هاست که امروزه عملیات انتحاری جنبه تقدس یافته است.

دامنه سلفی گری اکنون در سرزمین‌های اسلامی گسترش بی‌سابقه‌ای یافته و جوانان از مالزی تا مراکش پس از آشنایی با اندیشه‌های افراطی، به طمع بهشت عازم جهاد می‌شوند. آن‌ها معتقدند که با جهنم کردن زندگی دیگران، به بهشت می‌روند.

 ۱۷۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-144-3 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. جدال در ملکوت
2. گردهمایی اشرار
3. تب انقلاب
4. زن باره‌ها
5. گردان فسقلی‌ها
6. عزیمت فوری به بهشت
7. سرطان زیر پوستی
8. ازدواج در اصطبل
9. فتوای جهاد جنسی
10. زنی که جهادی‌ها را زنده به گور کرد
11. ماموریت روسپی‌های بیمار
12. جهاد بی‌وقفه زنان نکاحی
13. سیاحت شوم در میان خون و دود
14. آدمکش های کله شق
15. نبرد بی‌سرانجام در مرکز شهر
16. بازگشت خونین
17. شهر زنان و کنیزان
18. مردان شلاق به دست، زنان جلاد
19. زنانی که از بازار برده فروشی سر در آوردند
20. پرده آخر

راهنمای دانلود کتاب داعش و جهاد‌النکاح

برای دانلود کتاب داعش و جهاد‌النکاح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داعش و جهاد‌النکاح
فاطیما ایمانی
۱۳۹۶/۱۱/۱
به عنوان یه رمان جالب و سرگرم کننده بود ولی ایکاش وقتی به عنوان دشمن روایتی مینویسیم حقایق رو بنویسیم و از دروغ پرهیز کنیم من از داعشیها متنفرم و اونها رو لعنت میکنم اما میدونم چون تحقیق کردم که جهاد بیشتر...
فاطیما ایمانی
۱۳۹۶/۱۱/۱
زنان غیر سونی رو به عنوان کنیز خرید و فروش میکنن نه اینکه دست به دست کنن هر کسی برای زنی پول بده حق داره باهاش مراوده داشته باشه بهتون توصیه میکنم کتاب دختری که از چنگ داعش گریخت رو حتما مطالعه کنین. ایکاش انسانها از گفتن دروغ حتی در مورد دشمن هم خوداری میکردن دنیا جای بهتری میشد.
چیترا میم
۱۳۹۶/۷/۳
کتاب جالبی به نظرم میرسه باید خونده بشه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)