دانلود کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال

  • از: سید علی طباطبایی نظری
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال

سید علی طباطبایی نظری در کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال، با گردآوری مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مطالب عمومی و تخصصی در زمینه عکاسی و ترجمه و معادل‌سازی به زبان زیبای پارسی گام موثری در ابهام‌زدایی و برطرف کردن مشکلات این عرصه برداشته است.

این کتاب اولین دانشنامه جامع عکاسی و تصویر برداری دیجیتال از زبان انگلیسی به فارسی است.

بیش از 170 سال است که از اختراع عکاسی به عنوان هنری جاودان می‌گذرد و حدود نیم قرن است که فناوری دیجیتال به عنوان یکی از کاربردی‌ترین و روزمره‌ترین اختراعات بشر متمدن و پیشرفته جای خود را در زندگی ما بازکرده است تا جایی که زندگی انسان امروزی بدون استفاده از فناوری‌های دیجیتالی بسیار مشکل و چه بسا غیر ممکن خواهد بود.

با تلفیق و ترکیب هنر بی‌مثال عکاسی و فناوری بی‌رقیب دیجیتال علم و هنر عکاسی و تصویر برداری دیجیتال توسط شرکت سونی در حدود 40 سال پیش اختراع شد. اختراعی که از آن پس به بعد فن پیچیده، مشکل و دور از دسترس عکاسی را به یکی از سرگرمی‌ها و تفریحات روزمره و سهل‌الوصول همه اقشار جامعه بدل کرد و از طرفی نیز ادارات و دستگاهای اجرایی سازمان‌ها و بخش‌های مختلف مانند بیمه‌ها، کارخانجات، مدارس و آموزشگاه‌ها جهت رونق بخشیدن به کار و حرفه خود و همچنین تهیه گزارش‌های مستند و معتبر از این فناوری جدید و موثر استفاده کرده تا جایی که ضمیمه کردن عکس در هر یک از این موارد امروزه به صورت قانون رسمی و لازم‌الجراء در هر یک از این بخش‌ها در آمده است. این طیف گسترده از بهره‌وری جدیدترین و کاربردی‌ترین فناوری روز‌ باعث به وجود آمدن فرهنگی جدید به نام فرهنگ دیجیتالی شد؛ فرهنگی که اگر چه نوپا بود اما به دلیل تاثیرگذار بودن، فرهنگ‌های کهن جوامع انسانی را آنچنان تحت‌الشعاع قرار داد که فرهنگ‌های گذشته یا مجبور به همراهی با این نوزاد تازه به دوران رسیده بودند، یا محکوم به فنا. زبان یکی از ویژگی‌های هر فرهنگ و تمدن است و فرهنگ عکاسی و تصویربرداری دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 ۲۱۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-7938-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال

برای دانلود کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال

نظرات کتاب دانشنامه جامع عکاسی و تصویربرداری دیجیتال

ارین فیروزبخت
۱۳۹۷/۹/۱۵
خیلی خیلی عالی و پر از اطلاعات مفید بود
مشاهد همه نظرات (۱)