دانلود کتاب داوطلبان مرگ 1

  • از: محمدعلی قجه
  • ۳۵۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داوطلبان مرگ 1

کتاب داوطلبان مرگ 1 داستانی پلیسی و جنایی به قلم محمدعلی قجه است که به نوعی در ادامه‌ی داستان صندلی در کتاب "غروب" نوشته شده و قصه‌ی زوجی را روایت می‌کند که یکی مأمور پلیس و دیگری کارآگاه است.

این داستان که خواندنش برای افراد زیر 15 سال توصیه نمی‌شود، یک پرونده جنایی را تعریف می‌کند که این زوج درگیر آن می‌شوند؛ پرونده‌ای که پیدا کردن قاتل برایشان بسیار سخت‌تر از پرونده‌های قبلی است. قاتل فرد خطرناکی است که دست به یک آزمایش ترسناک انسانی زده و حالا هر ثانیه و هر لحظه بسیار حیاتی و مهم است.

در بخشی از متن کتاب داوطلبان مرگ 1 می‌خوانیم:

سایه ترسناک که دستکش‌های پزشکی سفیدی بر دست داشت آرام و بی‌صدا به سمت قفسه دیواری زنگ‌زده‌ای رفت، درب آن را باز کرد و بطری کوچکی را برداشت.

دختر دوباره و با لحنی ملتمسانه پرسید: خواهش می‌کنم، بگو من کجام. تو کی هستی؟
و باز هم جز سکوت پاسخی نبود.

این بار دختر جوان ‌که از ترس می‌لرزید ناخودآگاه چشمان زیبایش پر از اشک شد و درحالی‌که می‌گریست خطاب به ناشناس گفت: اذیتم نکن، التماس می‌کنم. هر کاری بخوای می‌کنم فقط بذار برم.

اما تمام این التماس‌ها تأثیری بر سایه سیاه نگذاشت و او بی‌صدا و مصمم به دختر نزدیک‌تر شد و سپس با احتیاط مایع بطری را بر صورت دختر پاشید.

دختر یکه خورد و با وحشت سعی کرد تا آن را با تکان دادن پیاپی صورتش کنار بریزد.
که ناگاه آرام گرفت و بی‌اختیار تسلیم شد!

مایع بوی خوب و دل‌انگیزی داشت. بویی که به سرعت سراسر وجود دختر را در خلسه‌ای عمیقی فرو برد. بویی که تاکنون و در تمام دنیای مد و زیبایی حس نکرده بود.
این بو همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داد.
تا آن حد که حتی دیگر مهم نبود که درد دارد.

 ۱۰۵ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 1

برای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داوطلبان مرگ 1

نظرات کتاب داوطلبان مرگ 1

E M
۱۳۹۹/۲/۳۰
بعضی جاهاش تناقض داره، مثلا اول کارآگاه دانلد از شکل بریده شدن اندام‌ها و سالم بودن استخوان‌ها فهمید که طرف یک جراحه، چون محل مفصل‌ها رو می‌دونسته و دقیق قطع میکرده، از طرفی وقتی وارد اتاقش میشن ساطوری رو میبینن که لبه‌اش به خاطر برخورد‌های مکرر به استخوان پریده بوده. و این که احساس نمیکنید دلیل و قتل‌ها انگیزه قاتل زیاد با عقل جور در نمیومد؟ اخه نوشته بود کسی که به قاتل پول میداده تا آون دارو رو درست کنه، به دنبال دیدن قتل‌های وحشیانه و عذاب قربانیان بوده، ولی در واقع به خاطر آون دارو، فقط شاهد لذت قربانیان بوده. هر چند که اوایل در انتها بازجر هم همراه بوده. و این که شاید بهتر میبود شخصیت‌های اصلی مثل دختری که توی عطر فروشی کار میکرد رو زود تر وارد داستان میکردید. و آگه سر و ته قضیه رو هم آنقدر زود هم نمیاوردید جذاب تر میشد داستان. در کل کتاب خوبی بود و از خوندنش لذت بردم. ممنون میشم آگه راه ارتباطی‌ای با نویسنده بهم بگین. با تشکر.
نفیسه زارع
۱۳۹۹/۱/۱۰
کتاب بسیار جالب و داستانی جنایی و قلمی شیوا داشت به نظرم نویسنده‌ی این کتاب از افسانه و فیلم (عطر: داستان یک قاتل) فرانسوی هست ایده گرفته و این کتاب را نوشته است و دوستانی که نظر من را میخوانند و این کتاب را خواندند حتما این فیلم را ببیند و ارتباط این دو را متوجه میشوند داستان فیلم از این قرار است که یک پسری که حس بویایی بسیار قوی دارد و وقتی بزرگ میشود میخواهد عطری بسازد که همیشه ماندگار و ابدی باشد و دختران زیبایی را میکشد و از ان دختران عطر میسازد رابطه‌ی بین کشتن مردی که در کتاب و فیلم است ۱۳ نفر را می‌کشند (عدد ۱۳ بحث‌های بسیاری در آن وجود دارد) و هر دو عطری را میسازند که انسان‌ها را مسخ میکند داستان کتاب که حالت مسخ خود آزاری و داستان فیلم ستایش فردی که عطر را ساخت.
ملیکا ♥ جون .
۱۳۹۹/۲/۲۸
عالی به نظرم هرکه میخواهد محشر حقوق بشر را درک کند بی‌نهاید این کتاب اورا محفوظ میدارد پس‌ای بشر‌ای مخلوق خالق به نویسند انرژی جنان فرابده تادر مفاصیر هر لحظه زندگی را بر اساس خیالات وعالم حقیقته به نقش برگه جنان نفوظ کند که عالم مبشر با اشتیاق آن را درک و تفصیر کند چنانکه حافظ وسعدی کتاب‌های خود و را نقش بر جهان دوختند نه فقط ایران بگزارید نویسنده آنقدر سر شناص شود که جهان آن را در دفتر معنویت بگاشایند من ملیکا هاتعی هستم وهدف خود را دنبال خواهم کرد ودر آیند به نویسندگی میپردازم امید دارم نویسنده مشحور و سر شناص در شاخص واقعیت خواهم شد باتشکر♡♥ملیکا هاتفی 13 ساله از مشهد♥
مشاهد همه نظرات (۲۴۳)