دانلود کتاب داوطلبان مرگ 2

  • از: محمدعلی قجه
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داوطلبان مرگ 2

کتاب داوطلبان مرگ 2 به قلم محمدعلی قجه، در ادامه کتاب داوطلبان مرگ 1 نوشته شده و داستان دانلد و رابرت را به تصویر می‌کشد که در پرونده‌ای مرتبط با قتل‌های جنون‌آمیز دکتر شفرد درگیر می‌شوند. این بار دشمنان آ‌ن‌ها خطرناک‌تر و بی‌رحم‌تر هستند.

در این داستان که خواندنش به افراد زیر 15 سال توصیه نمی‌شود، بازی هراس‌آور Dark web به میان می‌آید و فن‌آوری در خدمت جنایت قرار می‌گیرد. ترس و وحشت، درد و خونریزی و شکنجه و توحش در سایت Electronic crime sence چیزی است که در این داستان تجربه می‌کنید.

در بخشی از کتاب داوطلبان مرگ 2 می‌خوانیم:

مرد فیلم‌بردار چرخی زد و از بالا با نور پرقدرت دوربین از سگ‌هایی که به زن حمله‌ور شدند فیلم گرفت. سگ‌ها با بی‌رحمی بدن خون‌آلود زن را دریدند. صدای پاره شدن گوشت و شکسته شدن استخوان‌های زن با خرناس سگ‌ها که تکه‌های تنش را می‌جویدند آمیخته شد. زن به سرعت میان این تهاجم وحشیانه نفس برید و جان داد.

همه از این مراسم قربانی شدن زیبا و لذت‌بخش کف زدند.

دوربین تا لحظه آخری که استخوان‌های زن میان دندان‌های پولادین سگ‌ها خرد می‌شد فیلم‌برداری کرد.

فیلم کوتاه که شاید به ده دقیقه هم نمی‌رسید به دستور رئیس گروه از فلش دوربین برداشته شد و روی لپ‌تاپی که همراه فیلم‌بردار بود همان لحظه داغ و تازه در سایت آپلود شد. با رمزی که به بالاترین قیمت در اختیار عضو ثروتمند سایت قرار می‌گرفت.

و این بار محیطی هراسناک کنار کلبه‌ای چوبی و مخروبه و در گوشه جاده‌ای متروک برای مراسم قربانی کردن انتخاب شده بود.

 ۱۴۰ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 2

برای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داوطلبان مرگ 2
Ygn Mrdi
۱۳۹۹/۵/۱۷
خیلی خیلی عالی بود.. هیجان انگیز.. ترسناک.. قابل درک و غیرقابل درک.. ب زیبایی هر چه تمام تر ذات انسان رو با تمام زیبایی‌ها و زشتی هاش توصیف کرده بود.. منتظر بودم که داستان مثل فصل قبل تموم بشه و با دیدن کلمه «پایان» جا خوردم.. از دستش ندید👌
Nilofar Aziz
۱۳۹۹/۵/۱۲
عالی از دس ندین 😉😉
mahshid beiranvand
۱۳۹۹/۵/۱۲
خیلی خوبه توصیه میشه از دستش ندین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)