دانلود کتاب داوطلبان مرگ 2

  • از: محمدعلی قجه
  • ۱۹۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داوطلبان مرگ 2

کتاب داوطلبان مرگ 2 به قلم محمدعلی قجه، در ادامه کتاب داوطلبان مرگ 1 نوشته شده و داستان دانلد و رابرت را به تصویر می‌کشد که در پرونده‌ای مرتبط با قتل‌های جنون‌آمیز دکتر شفرد درگیر می‌شوند. این بار دشمنان آ‌ن‌ها خطرناک‌تر و بی‌رحم‌تر هستند.

در این داستان که خواندنش به افراد زیر 15 سال توصیه نمی‌شود، بازی هراس‌آور Dark web به میان می‌آید و فن‌آوری در خدمت جنایت قرار می‌گیرد. ترس و وحشت، درد و خونریزی و شکنجه و توحش در سایت Electronic crime sence چیزی است که در این داستان تجربه می‌کنید.

در بخشی از کتاب داوطلبان مرگ 2 می‌خوانیم:

مرد فیلم‌بردار چرخی زد و از بالا با نور پرقدرت دوربین از سگ‌هایی که به زن حمله‌ور شدند فیلم گرفت. سگ‌ها با بی‌رحمی بدن خون‌آلود زن را دریدند. صدای پاره شدن گوشت و شکسته شدن استخوان‌های زن با خرناس سگ‌ها که تکه‌های تنش را می‌جویدند آمیخته شد. زن به سرعت میان این تهاجم وحشیانه نفس برید و جان داد.

همه از این مراسم قربانی شدن زیبا و لذت‌بخش کف زدند.

دوربین تا لحظه آخری که استخوان‌های زن میان دندان‌های پولادین سگ‌ها خرد می‌شد فیلم‌برداری کرد.

فیلم کوتاه که شاید به ده دقیقه هم نمی‌رسید به دستور رئیس گروه از فلش دوربین برداشته شد و روی لپ‌تاپی که همراه فیلم‌بردار بود همان لحظه داغ و تازه در سایت آپلود شد. با رمزی که به بالاترین قیمت در اختیار عضو ثروتمند سایت قرار می‌گرفت.

و این بار محیطی هراسناک کنار کلبه‌ای چوبی و مخروبه و در گوشه جاده‌ای متروک برای مراسم قربانی کردن انتخاب شده بود.

 ۱۴۰ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 2

برای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داوطلبان مرگ 2

نظرات کتاب داوطلبان مرگ 2

مهدی زمانی
۱۳۹۹/۸/۱۷
سلام. ببخشید آخرش چه بلائی به سر رابرت میاد؟
واقعا داستان جالبی بود و هیجان انگیز. منتها فکر میکنم واقعا ترسناکه که حتی فکر این رو بکنی که چنین جنایاتی اتفاق بیفته. وقتی که با خودت بگی ممکنه که انسان‌ها این چنین وحشی و دور از تمدن و انسانیت بشن، واقعا قلبت به درد میاد و احساس سنگینی بزرگی میکنی.

از نظر من این کتاب نشون دهنده عمق وجود سیاه انسان.
اعماق تاریکی قلب انسان که باعث میشه یه وقتایی، یه جاهایی آدما ناخواسته به افرادی وحشی و خون خوار تبدیل بشن.....
واقعا نا امید کننده هست که قتل و آشوب در هر کجای دنیا دیده میشه.... این چیز‌ها فقط مال کتاب‌ها نیست..... حالا فعلا نه با لب تاپ‌هایی که بو رو انتقال میدن.... بلکه با روش‌های سنتی....
خداوند به بشریت رحم کنه.....
حتی به همسایه‌ها و دور و بر خودمون هم که یه نیم نگاهی بندازیم... حتی تو کل شهر یا استانمون.... اتفاقاتی رو میبینیم که حتی شیاطین هم از بیان اون شرم دارن.
Fahimeh Ahmadi
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
عالی و هیجان انگیز تر از قسمت اول بود.
خطر اسپیل
.
.
.
فقط یک سری ابهام داشت مثل لبخند تهدید آمیز تونی به مری، خب تصور میکردم که تونی همدست گروه شیطان هست ولی آخر سر به رابرت و دانلد کمک کرد.
مطمئنن یه جاسوس بین نیرو‌های پلیس بوده که انقدر اطلاعات درباره پلیس‌های پرونده میدونستن و احتمال
بیشترین این بود تونی با اونا همدسته.
و این که هنری در پرونده قبلی کشته شد ولی در اول رمان حضور داشت که البته این جالب بودن داستان را تغییر نمیده.
ممنون از نویسنده🍁
ayeh sarmad
۱۳۹۹/۶/۱۷
متٱسفم برای وقتی که پای خوندن این کتاب مزخرف گذاشتم، بعنوان پژوهشگر فضای وب پنهان که هفت ساله دارم کار میکنم در این زمینه و پایان نامه و رساله دکتری خودم هم این عنوان بوده و نزدیک به ۷۵ مقاله تألیفی و ترجمه شده در این حوزه دارم (امیدوارم مخاطب درک کنه که منظور از بیان این پیشینه فخرفروشی نبوده و ست تنها استنادی به حیطه پژوهشی) باید بگم نویسنده نه تنها از این فضا هیچ اطلاعی نداره بلکه تحت تأثیر اطلاعات غلو آمیز و تخیلی موجود در اینترنت اونهم از منابع زرد و نامعتبر، قلمی نامعتبرتر بر کاغذ رانده!!! التماس تفکر و تحقیق!
مشاهد همه نظرات (۱۳۲)