دانلود کتاب داوطلبان مرگ 3

  • از: محمدعلی قجه
  • ۱۴۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داوطلبان مرگ 3

کتاب داوطلبان مرگ 3 نوشته‌ی محمدعلی قجه، ادامه‌ی داستان مخوف و هیجان‌انگیز جلد قبل است که در آن علاوه بر یک زوج پلیسی به نام دانلد و رابرت افراد دیگری هم با جنایت‌های گروه ECS درگیر می‌شوند.

درباره‌ی کتاب داوطلبان مرگ 3:

اکنون وسعت جنایت‌های این گروه مرموز بیشتر شده و از یک شهر و کشور فراتر رفته است. مسیر سختی در برابر آن‌ها قرار دارد... مسیری که فقط با استقبال از مرگ می‌توان آن را طی کرد.

خواندن کتاب داوطلبان مرگ 3 به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان‌های ترسناک و جنایی و معمایی علاقه‌مند هستید، این کتاب را از دست ندهید. خواندن این اثر به گروه سنی 16- سال توصیه نمی‌شود.

در بخشی از کتاب داوطلبان مرگ 3 می‌خوانیم:

بی‌هیچ حرفی از پشت ستون بیرون دوید و در مقابل چشمان حیرت‌زده جمعیت اسلحه را به‌سوی کشیش گرفت و شلیک کرد. صدای شلیک دو گلوله پیاپی در کلیسا پیچید. گلوله‌ها درست به هدف خورد. یکی در شقیقه و دیگری در چشم مرد. صورتش از هم پاشید و جنازه‌اش روی زن افتاد. دیانا فریاد زنان به او ملحق شد و داسش بلندش را به‌سوی جمعیت گرفت. رابرت مگنوم را به‌سوی آنان نشانه رفت و فریاد زد: هر کی جلو بیاد مغزش رو می‌پاشم.

همه ترسیدند و عقب رفتند. دانلد از فرصت استفاده کرد و نوزاد را که هنوز بی‌تابی می‌کرد در آغوش گرفت و به‌سرعت پشت ستون پنهان شد. رابرت و دیانا با فرار او دلیل برای ماندن ندیدند.

لحظه‌ای بعد فراریان از میان ستون‌ها به‌سوی دیوار و شکافش گریختند و جمعیت به سویشان حمله‌ور شدند. دزدیدن قربانی خدایان جرم سنگینی بود. باید هر سه را می‌گرفتند و شکنجه می‌کردند.

دانلد با تمام قدرت و درحالی‌که نوزاد را میان بازوانش می‌فشرد به شکاف رسید. برگشت و فریاد زد: زود باشین. دارن میرسن.

هر سه از شکاف باریک به درون دیوار فرار کردند. جمعیت با هر آنچه در دستش بود به آن‌ها حمله کرد. با چاقو، با شلاق و سرانجام اسلحه. گلوله‌ها زمانی شلیک شد که آنان به ورودی راه مخفی رسیده بودند.

آن‌ها بدون معطلی به میان تاریکی رفتند و از جهنم گریختند. جهنمی که این بار میان نور بود و بهشتش میان تاریکی.

 ۱۰۲ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 3

برای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داوطلبان مرگ 3

نظرات کتاب داوطلبان مرگ 3

samaneh msn.
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
فکر میکردم یک داستان جنایی که فقط توسط ذهن خلاق نویسندش آقای قجه نوشته شده. اما این کتاب فراتر از یک داستان جنایی بود که توسط نویسنده بوجود اومده بود. بیان حقایق و اتفاقاتی که در دنیای واقعی ما در حال انجامه و هنوز هم عده‌ای قربانی مراسم‌های شیطان پرستی میشن.
سپاس فراوان از نویسنده که منو وادار و
به فکر کردن کرد اینکه واقعا به جای ادم بودن انسان هستم یا نه اینکه تو چه دنیایی دارم زندگی میکنم.
خارج از غم انگیز بودن کتاب. کتاب عالی بود و قلم فوق العاده‌ای داشت.
فرزام کریمی
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
اول که شروع به خواندن کردم فقط برام یه داستان بود تو ذهنم گفتم چه ذهن خشنی که این داستان رو نوشته و به جایی از داستان رسیدم که کم کم متوجه شده‌ام این داستان نیست و دقیقا دنیای واقعی رو این ذهن خلاق آوردن تو داستان این اتفاقاتی هست که دقیقا داره گوشه و کنار دنیا واقعا اتفاق میافته گروه‌های شیطان و و پرستی یک نمونه‌اش همین داعش این دنیا دیگه قشنگ نیست با اشتیاق منتظر ادامه‌ی داستان جلد۴ هستم باآرزوی موفقیت برای نویسنده‌ی عزیز
soshianet alipur
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
اوف اوف بالاخره اومد بعد از اون پایان وحشتناک که دانلند و رابرت داشتن و پایان ناگهانی الان بالاخره زمانش رسید بخونیم بقیه رو سلطانی آقای قجه ادامه بده که دیوانه وار این مجموعه رو همه دوس دارن خواهش میکنم ادامه بدید واقعا الان این شخصیت‌ها مثل خانواده شدن برای ما خیلی زود تموم کردن این مجموعه واقعا حیف هست حداقل باید ۵ تا کتاب دیگه از این مجموعه بنویسید و ادامه بدید با همین قدرت
مشاهد همه نظرات (۸۸)