معرفی و دانلود کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام)

عکس جلد کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام)
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام)

ابو احمد معتز احمد عبد الفتاح در کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام) احادیث مختلفی درباره‌ی کسی که قبل از نزول عیسی (ع) شرق و غرب زمین را به فساد کشاند، آورده است.

متاسفانه به علت درگیر شدن مردم با زندگی ماشینی، عده‌ی زیادی از آن‌ها وقتی مسأله‌ای بیان می‌شود که در آن خرق عادت وجود دارد، آن را خرافات می‌دانند. ولی باید گفت که خداوند متعال بر هر چیزی تواناست و هر کاری که او بخواهد، انجام خواهد شد. چه این کار عجیب توسط بندگان شرور او صورت گیرد و چه توسط بندگان صالح. ابو احمد معتز احمد عبد الفتاح از شما می‌خواهد که اگر این احادیث به نظرتان عجیب آمد و خواستید منکرشان شوید، آن‌ها را به یاد داشته باشید تا هر وقت کسی چنین کارهای عجیبی را انجام داد، او را پیامبر یا پروردگار ندانید و به یاد بیاورد که پیامبر (ص) قبل از وقوع چنین حادثه‌ای چنین مسائلی را بیان فرموده است.

این کتابی است درباره‌ی دجال و وقایع عجیبی که در زمان وی روی خواهد داد، همان کسی که لشکر کفر را در برابر لشکر اسلام و پیروان مهدی و عیسی (ع) رهبری می‌کند. از آنجا که چنین شخصی در کتاب‌های فارسی زبان مربوط به آخر زمان کمتر وجود دارد. ابو احمد معتز احمد عبد الفتاح قصد دارد تا با استفاده از این کتاب اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

اصل این کتاب با عنوان صحیح الجامع الصغیر به قلم شیخ آلبانی از احادیثی می‌گوید که دجال را یادآور شده‌اند. این کتاب از کامل‌ترین و محکم‌ترین آثار احادیث است. لازم به ذکر است که در قبول سند احادیث این کتاب به شدت سختگیری شده و غیر از احادیثی که سند آن را حسن معرفی نموده، بقیه‌ی احادیث این کتاب از معتبرترین احادیث هستند.

در بخشی از کتاب دجال: (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام) می‌خوانیم:

63- «اللَّهُمَّ إِنِّی أَعُوذُ بِکَ مِنْ عَذَابِ الْقَبْرِ وَ أَعُوذُ بِکَ مِنْ عَذَابِ النَّارِ وَ أَعُوذُ بِکَ مِنْ فِتْنَۀِ الْمَحْیَا وَالْمَمَاتِ وَ أَعُوذُ بِکَ مِنْ فِتْنَۀِ الْمَسِیحِ الدَّجَّالِ» (یا الله! من از عذاب قبر به تو پناه می‌برم و از عذاب آتش جهنم به تو پناه می‌برم و از فتنه‌ی زندگی و مرگ به تو پناه می‌برم و از فتنه‌ی مسیح دجال به تو پناه می‌برم). (صحیح) 1294 در صحیح الجامع.

64- «عُوذُوا بِاللَّهِ مِنْ عَذَابِ الْقَبْرِ عُوذُوا بِاللَّهِ مِنْ عَذَابِ النَّارِ عُوذُوا بِاللَّهِ مِنْ فِتْنَۀِ الْمَسِیحِ الدَّجَّالِ عُوذُوا بِاللَّهِ مِنْ فِتْنَۀِ الْمَحْیَا وَالْمَمَاتِ» (از عذاب قبر به الله پناه ببرید! از عذاب آتش جهنم به الله پناه ببرید! از فتنه‌ی مسیح دجال به الله پناه ببرید! از فتنه‌ی زندگی و مرگ به الله پناه ببرید!). (صحیح) 4110 در صحیح الجامع.

شرح: «عوذوا» با ساکن بودن واو و ذال معجمۀ به معنای پناه بردن است. «باللّه» به معنای پناهنده‌ی وی شدن می‌باشد. «من عذاب القبر» (از عذاب قبر) همانا بر خلاف قول معتزله عذاب آن حق است. «عوذوا باللّه من عذاب النار» (به الله پناه ببرید از آتش) آتش منظور آتش جهنم است. «عوذوا باللّه من فتنۀ المسیح الدجال» این فتنه بزرگ‌ترین فتنه است. «عوذوا الله من فتنۀ المحیا والممات» محیا، زندگی است و ممات، مرگ است و فتنه‌ی مرگ همان فتنه‌ی در حالت مرگ افتادن است یا همان فتنه‌ی قبر است و ذکر این دو فتنه‌ی آخر، ذکر خاص بعد از عام است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی مترجم
مقدمه‌ی مؤلف
احادیث
دجال‌های کوچک
خصوصیات دجال
در برابر دجال چه کار کنیم؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام)
نویسنده
مترجمپدرام اندایش
ناشر چاپیانتشارات ئالای رووناکی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۷
زبانفارسی
شابک978-600-8551-41-6
موضوع کتابکتاب‌های حدیث
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام)

علامه ی شهید
۱۴۰۰/۶/۱۵
از نویسنده و مترجم سپاس گذارم به راستی که بسیار مفید و خرافه‌های که شنیده بودم را برطرف کرد و این که در طول کمتر از یک ساعت هر آنچه لازم بود فهمیدم
پدرام اندایش
۱۴۰۰/۲/۱۱
بهترین‌ کتاب برای کسی است که می‌خواهد دجال‌را با‌ حضرت مهدی اشتیاه نگیرد
alireza alizadeh
۱۴۰۰/۵/۲۲
صوتی اضافه بشه بهتره
wwf ygh
۱۴۰۰/۱/۳
عالی بود درود بر نویسنده
آرش آرش
۱۴۰۰/۲/۵
مطالبش جالب نبود
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام)

برای دریافت کتاب دجال (رهبر دشمنان حضرت مهدی و عیسی علیه السلام) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.