دانلود کتاب درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی

کتاب درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی از مجموعه قصه‌های دریا نوشته محمداسماعیل حاجی‌علیان، زندگی این رزمنده عضو نیروی دریایی ارتش در زمان جنگ را از زمان کودکی و نوجوانی تا جوانی و حضور در جبهه و نبرد در خرمشهر و آزادسازی آن روایت می‌کند.

مجموعه قصه‌های دریا شامل کتاب‌های من یک کلاه سبزم، یک شهر - یک خانه، کلاه یادگاری، سی کشتی - یک فرمانده، سبلان زنده است، خواهرم جوشن، تکاوران خرمشهر، بویه‌های روشن، باد سرخ و اقیانوس‌ها چرخ می‌زنند است.

در بخشی از کتاب درست یک پا روی زمین می‌خوانیم:

محمدرضا قهرمان چرخ ایران بود و پایم را به زورخانه باز کرد. میل گرفتن را حاج آقا نور یادمان داد. ضرب چرخ هنوز هم مرا حیران می‌کرد، ولی محمدرضا در چرخ حرف نداشت. از زورخانه شعبان جعفری دنبالش می‌آمدند و می‌بردنش زورخانه توی پارک شهر. با او می‌رفتم تا هم ورزش کنم و هم چرخ محمدرضا را نگاه کنم. توی زورخانه همیشه بزرگ‌ترها توی سلام کردن به بچه‌ها جلو می‌افتادند و نمی‌شد هیچ وقت که ما بتوانیم به مرشد نور یا مرشد رهبر اول سلام بگوییم. من هم یاد گرفتم به بزرگ‌تر از خودم و کوچکتر از خودم چطوری احترام بگذارم، هر چند مثل محمدرضا نمی‌توانستم توی چرخ حرف اول را بزنم، ولی توی سلام کردن به بچه‌ها اولین شدم!

توی آموزشگاه حرفه‌ای خوش می‌گذرد. معلم‌هایمان بیشترشان اتریشی‌اند و با ما آلمانی حرف می‌زنند. من هم کم کم زبان آن‌ها را یاد گرفتم. لباس مدرسه‌ام و لباس کارم را آموزشگاه می‌داد. ناهار هم به ما می‌دادند.

 ۱۴۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-03-0539-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: جا مانده در نظام آباد
فصل دوم: خوابِ بِره در منجیل
فصل سوم: ضربِ چرخ روی پُل
تصاویر

راهنمای دانلود کتاب درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی

برای دانلود کتاب درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درست یک پا روی زمین: خاطرات ناخدا یکم تکاور سلیمان محبوبی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
هادی حسن ابادی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
خوب ولی حیف که مختصر بود. یه پسر 16 ساله رفته 6 ماه جبهه 500 صفحه خاطره داره بعد یه فرمانده تکاور توی اون همه صحنه‌های جنگ بوده اونوقت 100 صفحه خاطره داره آخه؟؟؟ خدا به همه رزمندگان جبهه‌های این خاک که عشقشون راستی و پاکیه عزت و سلامتی بده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)