دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل

  • از: امیرحسین پیشگویی
  • ناشر: انتشارات بشری
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل ترجمۀ امیرحسین پیشگویی، خلاصه‌ای از ترجمه فصول بیماری‌های اتاق عمل و عفونی، کتاب مرجع Brunner and Suddarth's Text book of Medical - Surgical Nursing مطابق با سرفصل‌های پرستاری بیماری‌های اتاق عمل درس پرستاری داخلی - جراحی دانشجویان پرستاری مقطع کارشناسی است. کتاب مرجع اصلی (Brunner and Suddartin S) بعنوان یکی از بهترین مرجع شناخته شده در زمینه آموزش پرستاری داخلی و جراحی در سراسر جهان و نیز در ایران است.

در میان اعضاء تیم درمانی، پرستاران نقش کلیدی را در درمان و مراقبت و نیز پیشگیری از بیماری‌ها بر عهده دارند. امروزه ارزش یک پرستار خوب برابر با ارزش یک پزشک خوب می‌باشد، زیرا کار هر پزشک خوب بدون همکاری پرستاران مطلع، علاقمند و با مهارت به نتیجه مورد نظر نمی‌رسد. در واقع پرستاران به حق مسبب به نتیجه رسیدن سلسله اقدامات پزشکی و درمانی بوده و بدون مداخله آنها اقدامات درمانی به نتایج نمی‌رسد. برای اینکه پرستاران در کار خود موفق باشند باید هر چه بیشتر در جهت توانمند نمودن خود از نظر علمی و آشنایی با آخرین اطلاعات روز تلاش نمایند. دستیابی به این هدف مهم مسیر نمی‌شود مگر اینکه پرستاران آخرین و جدیدترین مراجع و کتب را در زمینه پرستاری مطالعه نموده و در عرصه بالین بکار گیرند.

 ۱۸۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-309-2 

چاپ ۱۳۹۱: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۷۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب اول: اتاق عمل
فصل اول: اتاق عمل
فصل دوم: تدابیر پرستاری در حین عمل جراحی
فصل سوم: مفاهیم عمل جراحی و تدابیر جراحی
کتاب اول: عفونی
فصل اول: تدابیر درمانی بیماران مبتلا به بیماری عفونی

راهنمای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل

برای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اتاق عمل