دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب

  • از: فاطمه بهرام نژاد
  • ناشر: انتشارات بشری
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب ترجمۀ فاطمه بهرام نژاد خلاصه‌ای از ترجمه فصول ارتوپدی کتاب مرجع Brunner and Suddarth's Text book of Medical - Surgical Nursing مطابق با سرفصل پرستاری بیماری‌های اعصاب درس پرستاری داخلی - جراحی دانشجویان پرستاری مقطع کارشناسی می‌باشد. با توجه به اینکه کتاب مرجع اصلی (Brunner and Suddartin S) بعنوان یکی از بهترین مرجع شناخته شده در زمینه آموزش پرستاری داخلی و جراحی در سراسر جهان و نیز در ایران است.

در میان اعضاء تیم درمانی، پرستاران نقش کلیدی را در درمان و مراقبت و نیز پیشگیری از بیماری‌ها بر عهده دارند. امروزه ارزش یک پرستار خوب برابر با ارزش یک پزشک خوب می‌باشد، زیرا کار هر پزشک خوب بدون همکاری پرستاران مطلع، علاقمند و با مهارت به نتیجه مورد نظر نمی‌رسد. در واقع پرستاران به حق مسبب به نتیجه رسیدن سلسله اقدامات پزشکی و درمانی بوده و بدون مداخله آنها اقدامات درمانی به نتایج نمی‌رسد. برای اینکه پرستاران در کار خود موفق باشند باید هر چه بیشتر در جهت توانمند نمودن خود از نظر علمی و آشنایی با آخرین اطلاعات روز تلاش نمایند. دستیابی به این هدف مهم مسیر نمی‌شود مگر اینکه پرستاران آخرین و جدیدترین مراجع و کتب را در زمینه پرستاری مطالعه نموده و در عرصه بالین بکار گیرند.

 ۲۵۶ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-296-5 

چاپ ۱۳۹۱: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: ارزیابی عملکرد اعصاب
فصل دوم: درمان بیماران مبتلا به اختلال عصبی
فصل سوم: درمان بیماران مبتلا به اختلالات مغزی
فصل چهارم: درمان بیماران مبتلا به ترومای عصبی
فصل پنجم: درمان بیماران مبتلا به عفونت‌های عصبی، اختلالات اتوایفون و نوروپاتی
فصل ششم: درمان بیماران مبتلا به اختلال نورولوژی انکولوژیک یا دژنراتیو

راهنمای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب

برای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب

نظرات کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: اعصاب

Morteza Qomi
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
خیلی عالیه ممنونم از سایت و اپ عالیتون فقط چندتا دروس تو لیست کمه از جمله کتاب‌های روان پرستاری و ccu لطف کنین اضافه کنین ممنونم از لطفتون
مزگان داودی
۱۳۹۶/۱۲/۱۲
سلام بهداشت جامعه و روانپرستاری رو اصافه کنید ممنون
Omid Tahanan
۱۳۹۹/۸/۲۴
مفید و کاربردی برای کار تحقیقاتی
مشاهد همه نظرات (۱۰)