دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان بر مفاهیم فیزیولوژی، پاتوفیزیولوژی و روانشناختی مربوط به مراقبت‌های پرستاری تمرکز دارد و بر ادغام انواع مفاهیم رشته‌های دیگر مانند تغذیه،‌ فارماکولوژی و سالمندی تاکید دارد. مطالب این کتاب مربوط به بخش زنان است که ابتدا به بررسی عملکرد عضو مورد بحث می‌پردازد و سپس به بیماری‌های هر قسمت و تدابیر درمانی لازم در درمان بیماری پرداخته شده است.

در میان اعضاء تیم درمانی، پرستاران نقش کلیدی را در درمان و مراقبت و نیز پیشگیری از بیماری‌ها بر عهده دارند. امروزه ارزش یک پرستار خوب برابر با ارزش یک پزشک خوب می‌باشد، زیرا کار هر پزشک خوب بدون همکاری پرستاران مطلع، علاقمند و با مهارت به نتیجه مورد نظر نمی‌رسد. در واقع پرستاران به حق مسبب به نتیجه رسیدن سلسله اقدامات پزشکی و درمانی بوده و بدون مداخله آنها اقدامات درمانی به نتایج نمی‌رسد. برای اینکه پرستاران در کار خود موفق باشند باید هر چه بیشتر در جهت توانمند نمودن خود از نظر علمی و آشنایی با آخرین اطلاعات روز تلاش نمایند. دستیابی به این هدف مهم مسیر نمی‌شود مگر اینکه پرستاران آخرین و جدیدترین مراجع و کتب را در زمینه پرستاری مطالعه نموده و در عرصه بالین بکار گیرند.
کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان، ترجمۀ میترا ذوالفقاری و فاطمه بهرام‌نژاد، یکی دیگر از کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات بشری است.

 ۲۰۵ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-307-8 

چاپ ۱۳۹۱: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: بررسی و درمان مشکلات مربوط به فرآیندهای فیزیولوژیک زنان
فصل دوم: درمان بیماری با اختلالات تناسلی زنان
فصل سوم: بررسی و درمان بیماران مبتلا به اختلالات پستان
فصل چهارم: بررسی و درمان مشکلات مربوط به فرآیندهای تناسلی مردان

راهنمای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان

برای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: زنان