دانلود کتاب درمان بیماری ها با آب درمانی

  • از: ابراهیم حسینی
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درمان بیماری ها با آب درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب درمان بیماری ها با آب درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درمان بیماری ها با آب درمانی

شیوه آب درمانی بر این اصل استوار است که غذاهایی که ما می خوریم در وهله اول به دو قسمت تقسیم می شود یک قسمت که مفید تشخیص داده می شود جذب بدن می شود و قسمت غیر مفید برای دفع فرستاده می شود؛ در وهله دوم قسمت مفید جذب شده نیز خود به دو قسمت تقسیم می شود قسمتی صرف سوخت و ساز و رشد بدن می شود و قسمت دوم مواد مفید که بیش از مقدار نیاز بدن می باشد بصورت چربی در بدن ذخیره می شود این مواد اضافی که هر روز هم به حجم آن افزوده می شود به مرور فاسد و محل تجمع انواع میکروب ها و آلودگی ها خواهد شد و این منشا محیط مناسبی برای تولید انواع بیماری ها با اسامی گوناگون همچون-دیابت،سرطان،چربی،بیماری های قلبی و... را بوجود خواهد آورد .

داروهای شیمیایی زهرآگین در چنین مواردی صرفا بیماری را کنترل میکنند ولی نمیتوانند علت را مرتفع سازند و متعاقبا صدمات شدید تری عارض میکنند.

در روزه آب یا همان آب درمانی، به بدن اجازه داده میشود تا با اجرای مکانیسم از پایین به بالا، خود را مانند روزی که متولد شده بازسازی و از همه‌ بیماریها و نارساییها پاکسازی نماید .

 ۴۱ صفحه، ۸۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

مقدمه

درباره آب

درباره کم خوری و امساک

شیوه آب درمانی(روزه آب)

چارچوب نظری آب درمانی(روزه آب)

بیماری هایی که با آب درمان می شوند

نظرات درباره آب درمانی

آنچه باید درباره روزه آب بدانیم

چرا چهل روز

روش تنقیه

نکات مهم در آب درمانی

نحوه آب درمانی

ترس از آب درمانی

تغذیه بعد از امساک

امساک کنندگان

راهنمای دانلود کتاب درمان بیماری ها با آب درمانی

برای دانلود کتاب درمان بیماری ها با آب درمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درمان بیماری ها با آب درمانی
امیر کوثری پور
۱۳۹۸/۱/۱۶
ممنون از گردآورنده کتاب.
امیر عباسپور
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
سلام، من این روش قبلا تا 40روز امتحان کردم، بعد اتمام روزه کنترل روی غذا خوردن خیلی خیلی سخته مزیا داشت ولی نه خیلی جالب
رضا صباغی
۱۳۹۵/۴/۱۹
به نظر من خام خواری البته برای درمان نه برای همیشه ازاب درمانی بهتراست چون درآب درمانی امکان آسیب جدی به بدن وجوددارد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)