دانلود کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده

کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده به قلم شل سیلورستاین در گروه پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. این کتاب با تصویرسازی‌های جذاب داستان دایره‌ ناقصی را به تصویر می‌کشد که بسیار احساس تنهایی می‌کند و همه‌جا را در جست و جوی قطعه‌ی گمشده‌‌اش می‌گردد.

موضوع کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده چیست؟

دایره که به شدت غمگین و ناراحت است، در حین جستجو برای یافتن قطعه گمشده‌اش با حوادث و اتفاقات گوناگونی مواجه می‌شود.

ادامه‌ی داستان کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده (The Missing Piece) در کتابی به نام برخورد قطعه‌ی گم شده با دایره‌ی بزرگ از همین نویسنده آمده است.

آدمی همواره به دنبال قطعه‌ی گم‌ شده خود می‌گردد هیچ انسانی را نمی‌بینید که در پی یافتن قطعه خود نباشد، فقط نوع قطعه‌ها با یکدیگر متفاوت است. یکی به دنبال دوستی است، یکی در پی عشق، یکی همراه می‌خواهد و دیگری شریک زندگی. در هر صورت انسان هیچ وقت بدون قطعۀ خود یا لااقل بدون آرزو و تلاش برای پیدا کردن آن نمی‌تواند به زندگی‌اش ادامه دهد.

گسترۀ این آرزو به اندازه‌ای بزرگ است که تمام زندگی انسان را در بر می‌گیرد. آرزوها هم که هیچ وقت از بین نمی‌روند تنها ممکن است تغییر موضوع بدهند.

شل سیلوراستاین را بیشتر بشناسیم:

شل سیلوراستاین (Shel Silverstein) که یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کودک محسوب می‌شود، سپتامبر سال 1930 دیده به جهان گشود. او شاعر، کاریکاتوریست، نویسنده و خواننده‌ی آمریکایی بود. دختر سیلوراستاین که شوشانا نام داشت در سن 11 سالگی از دنیا رفت. او بعدها دوباره پدر شد و پسری به نام ماتیو داشت.

او هرگز قصد نداشت که برای بچه‌ها کتاب منتشر کند اما به اصرار یکی از دوستانش که او نیز نویسنده‌ی کودک بود، کتابی به رشته‌ی تحریر درآورد و از این طریق به جهان ادبیات کودک وارد شد. شل سیلوراستاین سبکی نو و منحصر به فرد را بنیان‌گذاری کرد.

کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده مناسب چه کسانی است؟

شل سیلورستاین این کتاب را برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به ادبیات و داستان‌های طنز هستند، به رشته‌ی تحریر درآورده است.

نکوداشت‌های کتاب در جست و جوی قطعه گم شده:

- کتابی مبتکرانه و دلگرم کننده. (Amazon)
- کتابی که بدون شک، برای مخاطبین با همه‌ی سنین لذت بخش خواهد بود. (Barnes & Noble)
- داستانی جذاب که به زیبایی به کاوش در ماهیت خواسته و رسیدن به آن می‌پردازد. (Goodreads)

در بخشی از کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده می‌خوانیم:

over oceanc and on it went, "oh I'm lookin' for my missin' piece over land and over seas so grease my knees and fleece my bees I'm lookin' for my missin' piece."

همچنان می‌رفت: از اقیانوس‌ها می‌گذشت و آواز می‌خواند: دنبال قطعه گم شده‌ام می‌گردم. از فراز خشکی‌ها و دریاها آوازخوان: به دنبال گمشده‌ام هستم در دریاها و خشکی‌ها زانوانم را نیروبخش و بال‌هایم را قدرت ده. دنبال گمشده‌ام می‌گردم.

 ۳۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8624-40-2 

چاپ ۱۳۸۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده

برای دانلود کتاب در جستجوی قطعه‌ی گم شده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در جستجوی قطعه‌ی گم شده